Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

La multi ani Anelor!  

 

Mihaela, la torturi nu ma pricep, dar cred ca mai bine il faci azi si il lasi la frigider pt maine. 

 

Otilia, greu cu naveta si scoala noua la fata ta! La multi ani domnisoarei sarbatorite! Ma bucur ca ati avut petrecere reusita. 

 

Daniela, sanatate multa!  Lasa toate si odihneste-te, ai grija de tine! 

 

 

Roli, si la noi liceul incepe cu sistem hibrid, jumatate in clasa, jumatate acasa. Eu am mai zis, ce fac toti o sa facem si noi, important e sa ramanem sanatosi, cumva o sa se aseze apele. Eu nu astept nimic de la guvern si partid. Sunt constienta ca e gaura imensa in buget din multe motive mai mult sau mai putin obiective si mi-as dori, daca chiar se tin de cuvant, sa le dea masti si ce le e minim necesar macar celor care abia au ce pune pe masa. La aia e vital sa nu abandoneze copiii scoala, ca e singura lor sansa.  

 

aminna, cum a fost la concert? Distractie placuta in weekend! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu mai știu cine întreba ce tort fac. Clasicul, ăla de ma laud in fiecare an, nu scap de el :))). Și Silvia și Ovi îl vor de ziua lor :))). Diana n-a mai fost acasa de câțiva ani de ziua ei, dar și ea tot asta îl voia. Făceam atunci unul după altul, ca e la doua zile după Ovi :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact asa sunt si eu si asa am fost dintotdeauna. Dar nu vreau si nu am vrut niciodata nici sa mai pun nici sa mai dau jos. De copil si chiar si mai mare, imi spuneau toti sa pun mana sa mananc, sa mai pun. Nu am ce sa mananc mai mult, ca nu intra. E drept ca mananc putin, dar e cat imi trebuie. Atata timp cat analizele sunt ok, nici nu-mi fac probleme.

buna ziua!

 

eu  nu mai zic ca intru iar in depresie - 170, 52 kg. vreau 10, ma rog pentru 10 kg de ani de zile dar nu s-a indeplinit dorinta si m-am resemnat...o sa fiu slaba toata viata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

aminna, cum a fost la concert? Distractie placuta in weekend! 

a fost tare fain, ca de obicei - ba chiar mai fain, cu poante noi (fireste, legate de covid [:-)))])

 

chiar au umplut terasa - e prima data in vara asta cand o vad asa plina. prin comparatie, la Baniciu batea vantul, spre marea lui dezamagire (da' e drept ca si pretul unui bilet a fost aproape triplu).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...