Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vad ca merge Strava, dar la noi nu are recenzii bune.

Dar eu am sa o descarc sa vad despre ce e vorba.

Aplicatia Samsung Health era exccelenta, dar acuma  mi-am schimbat telefonul nu mai am samsung.

 

Probabil depinde de tara...aici are recenzii bune...vad eu care nu-s biciclista. Am recomandat doar pentru ca am vazut la ele - sint pasionate si fac curse lungi si grele - 50-60km pe zi. Anul asta au fost distruse ca nu s-a tinut cursa Manhattan - Montauk. 

 

https://www.pcmag.com/reviews/strava

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Montauk vreau sa merg dara viitoare când vin in NY! Sa petrec un Weekend acolo eventual. 

 

 

E foarte frumos acolo. Am fost de multe ori. Pentru facut planuri, recomand foarte calduros acest loc...e superb! Mai mult decit superb.

 

https://www.gurneysresorts.com/montauk

 

Pentru cei mai aventurosi, Fire Island!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut un serial filmat acolo, m-am îndrăgostit de cum arată. Rustic și liniștit, așa cum îmi place mie :). De asta vreau sa merg :). 

 

 

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind?

 

Multe filme au fost facute acolo...asta imi vine in minte acuma. 

 

Edit - acum am vazut ca ai zis serial, nu film :) :) 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serialul e The Affair. Nu știu de alte filme, chiar dacă am văzut nu au specificat probabil. Acțiunea serialului se petrece acolo, in Montauk, așa am ajuns sa googla și sa văd ca exista in realitate :). Dar peisajele m-au făcut sa caut locul. Nu era aglomerat nici vara, dar nu au arătat plaja. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serialul e The Affair. Nu știu de alte filme, chiar dacă am văzut nu au specificat probabil. Acțiunea serialului se petrece acolo, in Montauk, așa am ajuns sa googla și sa văd ca exista in realitate :). Dar peisajele m-au făcut sa caut locul. Nu era aglomerat nici vara, dar nu au arătat plaja. 

 

Am vazut si eu prima serie din Affair...apoi s-a lungit cumva anapoda si nu mi-a mai placut.

 

Acuma ce sa zic...ca in film nu parea aglomerat, nu-i realitatea. Nu ai loc sa arunci un ac in vara acolo ca turist, ce sa mai zic de weekend!

 

Ca localnic, daca ai niste milioane serioase (foarte multe) sa ai casa cu plaja privata. Cetatenii "cu etate" vin in Hampton cu elicopterul din Manhattan (sint multe curse pe zi plus cele personale) - altfel cu Jitney, iti ia 4 ore :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...