Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si, sa ne veselim putin, daca putem! Scoala unde finutul meu e a 5-a a decis ca nu e pregatita si face scenariul rosu, desi orasul e in galben. Toti copilasii asteapta cuminti la ora de istorie sa apara dom' profesor. Apare si dispare de vreo 3 ori, ceva nu merge... copilasii atenti... mai incearca dumnealui, ecran negru... si de nervi, isi baga dom' prof un anume organ in direct, ca microfonul era deschis.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

ma doare capul rau de tot, vad stele verzi, rosii, albastre... si nu am baut nimic, desi as avea motiv bine intemeiat. Am pus sa fac o ciorba ca mi-e pofta de acreala si leustean proaspat. Mr. inca munceste, Sophia e in gradina si se joaca cu ramele si face placinte de noroi. Mi-a turnat apa pe tarasa si murdarit si numa` ieri ce am facut curat. Ii arat acusi unde e matura si farasul. In gradina e plin plin de flori ca in mijloc de vara, mi-e asa drag de ele toate... desi nu le-am mai pus ingrasamant de vreo luna jumatate si nici grija mare nu am avut de ele, tot pline-s de flori. Nu mai e asa cald ca zilele trecute, dar placut cu un vant rece dar acceptabil. 

 

Beau un ceai si astept sa isi faca efectul pastilele, daca si l-or face. Am de munca inca pe laptop, toata mi-s prinsa cu golirea dulapurilor si azi am mai gasit ceva bluze, posete si ghete de pus pe ebay. Deja am facut o suma frumusica de tot, deloc de neglijat. Nici nu stiam eu ce comoara am prin dulapuri. Am ales cateva rochite de ale mandrei sa le vand si pe alea, dar cand a venit de la scoala am intrebat-o daca pot sa le vand si nu vreti sa stiti ce ochi a facut. Pfii... i-am spus ca sa nu vrea sa imi mai impart banii cu ea si rochitele ei ca nu ii mai cumpar nimic nici un outfit, sa nu mai vina la mine cu cataloage. Rochitele astea nici nu le mai poarta ca-s de la 5-6-7-8 ani si abia-s purtate de cateva ori, deci in conditie foarte buna si pacat de ele ca stau in dulap si nu le mai poate purta un alt copil. O las in legea ei, nu ma tine capul sa ma cert cu ea. 

 

Cam asta e raportul pe azi, nu mai trancan. Sa imi vad de borsul meu acum care miroase tare bine. Ma duc sa tund si sa frizez tufa de leustean in gradina. 

 

O seara buna! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

a patra seara folk pe saptamana asta (si urmeaza si a cincea, ca pana la urma am gasit si maine ceva), si ca bonus, tipul care se ocupa de cabluri si microfoane arata intr-un mare fel, mi-am clatit privirea la sfarsit. confirm ca un tip poate fi sexy si cu masca [:I]

 

oh, buna treaba!!! ;)

 

Strumph, sper ca ti-a mai trecut durerea de cap

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata,

 

E un vant aici...

 

Fac presa din urma si ma pun la curent cu ce am primit pe whattsapp - o poza cu Harrison Ford in pantaloni scurti+copil+Calista+ceva mare in sort, ce a  facut deliciul amicelor ce  visau la el in tinerete.

 

Citesc si de primarul din Sangeorz-Bai care intr-o sttatiune de ski fiind cu fiica lui de 14 ani, o pune sa se aseze in genunchi, goala (iesise din baie) cu fata catre dulap si sa spuna ce ii repeta el:

 „Nu mai sunt obraznică și nu mai supăr pe mama și pe tata”, „O să fac exerciții și o să învăț”, „Ce-am făcut astăzi a fost ieșit din comun”, „Nu mai sunt fițoasă”, „Nu mai sunt figurantă”. „Sunt cea mai obraznică fată din hotelul ăsta”

 

Ii trimite filmarea si mamei fetei de  care e divortat. E campanie electorala, filmarea ajunge in presa, iar primarului idiot i se pare perfect normal ce a facut, ca doar are dreptul sa sa-si  creasca copiii cum vrea. Si o spune cu atat siguranta inccat iti  vine  sa vomiti.

Bine ca e anchetat.

Rau ca filmarea a aparut abia acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...