Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

buna ziua

 

multumesc silvi  [flo2] 

 

Laura multumesc  [flo2]  noi avem Classroom si Meet. telefonul e full, nu mai pot instala nimic pe el.mi-am cumparat laptop special pt scoala. o sa vad cum se aude macar.si sa se vada tabla.

 

ma simt prost cumva cand vad ca se vorbeste asa de prof, desi nu ma regasesc in nimic.eu imi dau sufletul pt copii.in fine...stiu ca sunt ff multe uscaturi.

 

zi buna! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua buna! 
 

La noi toate bune și frumoase, voi fi mai rar pe aici din motive de dezamagire și gust amar. Asta e virtualul și știam deja. Nu doresc sa intru in detalii. 
 

La noi școala e Ok, Silvia și-a schimbat definitiv stilul de învățat, e mult mai serioasă și dedicată. I-a prins bine semestrul online, a înțeles cât de importanta e școala fizica :).

 

Fetele au avut o sâmbăta împreuna. Au fost la cules de zmeura, apoi au gătit și au copt o prăjitura delicioasa cu zmeura, la Diana acasa. Diana se muta peste 2 săptămâni, îmi va fi (iar) tare dor de ea! 
 

Eu sunt emoționată și puțin stresată...am primit “oferta” sa preiau șefia Secțiuni de biochimie in laborator. Șefa de acum iese la pensie și m-a luat deoparte sa îmi spună ca și-ar dori sa aplic, ma va susține. Am sentimente împărțite. Dar dacă nu îmi asum riscul, nu voi știi niciodată cum e...și nu cred ca se va mai ivi o alta șansa. 
 

Umarul e in continuare la fel, dureros și nu îl mai suport. Îmi vine câteodată sa smulg mâna din loc de durere. M-am trezit azi noapte iar cu dureri cumplite, uitasem aseară sa iau diclofenacul.
Azi ma suna fizioterapeuta. Între timp am scris la medicul de familie cerând trimitere la ortoped. Mi-a răspuns ca pot sa îmi fac trimitere singura la ortoped, ceea ce am și făcut. Aștept acum chemarea. 
Imi cumpărasem și o ortodoza care mi-a făcut bine, dar e prea mare și trebuie sa o schimb, durează pana vine alta...

 

O săptămâna frumoasa va doresc! 
 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!...insorita si la mine.

Ne bucuram de vara asta tarzie, cat mai este deoarece spre sfarsit de saptamana ne asteapta ploi. Am profitat de soare si am fost in weekend la plaja.

La  scoala copiilor mei sunt 4 elevi infectati, 3 sunt din aceeasi clasa. Institutia de specialitate a trimis scrisoare la parintii copiilor din clasa celor 3, noi ceilalti am fost doar informati de scoala, orele se desfasoara in continuare normal.

Guvernul a decis sa nu mai testeze copiii sub 13 ani cu simtome medii, cei cu nas curgator merg obligatoriu la scoala.

 

Strumph, multi ani impreuna!

 

SIlvi, refacere rapida piciorusului de atleta! Frumos la cules de vie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

roli, la noi s-a spus ca daca sunt probleme tehnice , cei online sa trimita mesaj dirigintei care motiveaza apoi absentele puse de profesorii de la ore. Nici eu nu inteleg asta cu "nu vreau" la profesori. Dar banii ii vor ? Salariile in perioade cand nu au facut nimic le-au luat 100%?

La mesajul pe care l-a trimis Andrei, rasp. dirgintei a fost "aspectele astea le lamurec cu parintii care o sa-ti motiveze absenta, nu cu tine!" 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, mult succes! [flo2] Tinem pumnii! Imi pare rau ca inca ai dureri, sper sa le dai de cap cat mai repede! Succes Dianei in noua locatie! Si eu ma uit la ei mei cat s-au maturizat in ultimul an, cat de mult s-au schimbat. Usor nu e pentru nimeni, speram sa reusim sa ne adaptam cat mai usor conditiilor si sa ramanem sanatosi, pana la urma asta e cel mai important. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

. ma simt prost cumva cand vad ca se vorbeste asa de prof, desi nu ma regasesc in nimic.eu imi dau sufletul pt copii.in fine...stiu ca sunt ff multe uscaturi. zi buna!

N-ai de ce sa te simti tu prost pentru unii care nu isi fac treaba. Tu si ceilalti ca tine va straduiti si dati tot ce puteti, in timp ce altora nu le pasa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...