Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa-ti para bine, ca oftatul era gen, of, fleur ce m-am distrat! Asa cu admiratie.

Ok!

 

Adevărul că am un păcătos de telefon cu literele prea mici ( adineaori am scris prea muci în loc de prea mici). Deobicei citesc atent și corectez sau editez, acum eram afară, meciul se terminase și...asta mi-a ieșit!

 

Fug să spăl gainele de școală ce mă așteaptă în ciș!

..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi!

 

Fleur, eu ma bucur ca esti plina de energie. cred ca inceputul a fost greu, dupa pauza lunga si concediu dar se pare ca ti-ai intrat repede in ritm. oricum, e foarte solicitant ce faci...eu nu rezist cu 2 copii nicidecum cu o clasa. [:)]

spor la spalat gainele!

am uitat> ce regula aberanta cu masina de vase...eu as renunta la multe aparate de prin casa dar la masina de vase niciodata.

 

Miha, am admirat cateii! sunt asa pufosi si adorabili [il]

 

Roli, sa va fie de bine concediul!superbe poze! pacat cu hotelul...dar totusi de ce nu aveti clienti? peste tot e plin, greu gasesti cazare. ai mei au fost la sovata, au sunat 2 zile sa gaseasca ceva. la Sulina e peste tot ocupat complet, doar pe la localnici ce mai prinzi cate o camera...la zaga zaga e plin. la mare la fel. 

e drept ca incepe scoala si se cam termina cu vacantele dar totusi nu toata lumea are copii.

oricum, sper sa se rezolve bine pentru tine [flo2]

 

noi am fost pe la tara si ne-am umplut burtile cu fructe, mai putin mica care nu mananca nimic.

am mai facut si o tura de magazine si le-am luat incaltari si haine de scoala. noi ne pregatim, daca incepe bine, daca nu iara bine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!  

 

Roli, superba vacanta ati avut! (3 saptamani!? Pfff, oare cum o fi?! Noi nu am reusit niciodata mai mult de 7-8 nopti. Sunt experiente ce raman amintiri pe viata, bravo voua! ) . Imi pare rau de jobul tau. Magazinul, acum hotelul.... Off, sper sa apara ceva bun si care sa iti placa sa faci cat mai curand! 

 

 

Mihaela, ce pufosenii!!! Vai, sunt super dragalasi!  [il]  [il]

 

Fleur,  [:-)))]  , buna faza cu gainile. Si eu evit sa scriu de pe telefon pentru ca tastez ingrozitor: mananc litere, le incurc. 

 

 

Noi am fost in weekend la tata. Ne-am gandit ca daca incepe scoala e mai greu si mai riscat sa mergem toti. Am avut activitati de toamna: am copt vinete si ardei, am pregatit borcane pt zacusca si sticle pentru sucul de rosii pe care le va face tata saptamana viitoare, i-am facut un smotru cat de cat prin casa, cat am apucat sambata. Tata e ok, se tine mereu ocupat, are o groaza de treaba, dar doarme foarte putin si prost. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna tuturor

 

Roli, bine ati revenit! ce concediu frumos!!! 

 

Laura, ati muncit ceva in weekend....

 

la noi nimic nou.. in weekend am iesit seara cu prietenii, ieri la un brunch.... si cam atat. e ultima saptamana de vacanta, deci... ne pregatim putin. am vrut sa plecam macar 2-3 zile... dar nu s-au aliniat astrele. poate.. in iarna :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...