Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vai, chiar nu credeam ca exista cineva care poarta masca doar pe nas! greu de crezut dar totusi exista!

 

Daniela, la multi ani! sa fii sanatoasa! [flo2]  [flo2]  [flo2] Multumesc pentru grija, C e mai bine!

 

Miha, sa treaca umarul si felicitari pentru candidatura! o sa fii o sefa foarte implicata! sper ca ai glumit si nu pleci nicaieri [flo2]

 

Otilia, multumesc! sa se vindece si genunchiul tau repede. la tine si la Ella ametesc cand va citesc programul...nu ai uitat niciodata vreun copil pe undeva? [:-)))]

 

Marion, multumesc de grija. la C nu se accepta muci, nu se accepta nimic...daca au cel mai mic simptom stau acasa. 

la mica se face triaj in fiecare dimineata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viviana, chiar ma intrebam de ce mesajul informativ oficial zice "nu purta masca doar pe gura sau doar pe nas" , nu intelegeam cine, de ce ar purta-o doar pe nas!  Ei, uite ca exista si asa specimene!   [smulgpar]

Imi povestea Silvi ca o umfla si rasul cand se uita la personaj si nu s-a putut abtine sa nu-i fac poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca sa ma ``laud`` dar mi se pare amuzant. la mijlocul orei de istorie, ultima de azi, i-a picat net-ul Crinei. M-a sunat, i-am zis sa se mute cu laptop-ul in sufragerie si sa se reconecteze. si i-a dat mesaj de genul> stimate utilizator, serviciul a fost intrerupt pentru neplata [:-)))]

e prima data cand se intampla asta. ma duc deseara direct la ei sa platesc pe mai multe luni [batcap]

[:-)))]

 

Acu vreo 2 ani, mergea netul ca fundu, se intrerupea  des, iar revenea, am facut scandal de nu vreti sa stiti pentru ca ei imi spuneau ca ar trebbui sa functioneze brici. in final  vine o echipa.  O parte din cablu era ros de pisica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut intr-unul din apartamente de aici un iepuroi, Codita il chema..ne-a ros cablul de la telefon si protectia de pe balcon (peste beton era o protectie, a reusit sa o haleasca)...aveam pe balcon o comoda, ii placea mult sa deschida sertarul de jos...intr-o zi a intrat acolo...acasa era vara-mea cu nepoata si cu Marcia...m-a sunat disperata ca nu poate sa scoata iepurele din comoda, se bagase dupa sertar...dar i-a pus boabe in sertar, sa nu cumva sa moare de foame  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] a iesit singur la un moment dat...si acum radem cand ne amintim de el...a sfarsit saracul la cuptor, in sos cu vin rosu  [ascuns]

 

Dupa am luat iepurasi pitici, ca sa nu mai mearga la cuptor. Marco era in  stare sa-i manance pe toti. A zis ca la pensie vrea sa creasca iar iepuri  [}:)] eu nu prea vreau  [blabla]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...