Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In weekend am luat un borcan de nutela si in seara asta am facut clatite. Cand am luat borcanul din dulap era aproape gol. 

Am chestionat familia. Iuli, 4 ani a zis sa nu o intreb pe ea pentru ca ea nu ajunge la dulap. Crina, 11 ani, a recunoscut ca a deschis borcanul dar doar sa vada cum este. Flo, 40, a jurat ca nici nu stia ca avem nutela.

M-am uitat la ei amenintator si le-am zis ca macar unul din ei stie ce s-a intamplat cu ciocolata, unul din ei a mancat ciocolata. Mi-au raspuns in cor: poate doamna T!

Pentru cine nu stie, dna T e bona, are 70 de ani, nu umbla la nimic din casa, o rog eu sa manance cu fetele la pranz si in plus e diabetica.

Asadar, in casa la noi se intampla lucruri ciudate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa scriu la subiect, am facut si eu 2 borcane mici de gem de prune. Treb sa ma las de activitatea asta, ca a iesit prea bun...bine ca nu am facut mai multe.

Am mancat ieri dimineata o feliuta toast de paine neagra cu unt si gem...un deliciu. 

 

De ieri William poarta contacts si e asa happy  ca poate sa vada. 

Speram luna asta sa termine si cu braces. A luat mai mult decat credeam din cauza ca a crescut mult anul asta...e cu un cap mai inalt decat mine. E ciudat sa il vad asa de inalt...where is my baby???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...