Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

strumphy, cred ca a trecut o luna de cand calatoreste scrisoarea...dar parca 6 saptamani a fost recordul! daca nu ajunge imi trimiti poza si o printez. noi nu le-am pozat pana acum, o idee buna!

sa iasa totul bine maine, tin pumnii stransi [flo2]

Baietii i-au trimis vedere lui buni din Croatia si a ajuns dupa 1 luna. Nu credeam ca ajunge. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La multi ani Laura! Mihaela, am devorat deja 10 episoade din film. Am mers in pat la 1 noaptea. Daca poti sa crezi asa ceva. Eu nu prea sunt cu filmele dar acesta m-a prins la cote maxime. Au tot comentat ai mei ca am ocupat livingul dar m-au lasat sa il savurez. Tu la ce episod esti? E asa de familiar totul. Pana si ce unt folosesc sau ce au prin case. E cu si despre norvegieni, detalii fine despre felul lor de a fi si anumite mentalitati.

 

Ma bucur ca te-a prins și pe tine :)). Eu m-am uitat in Weekend. Am văzut 6 episoade din primul sezon. Sunt 2, știi, nu? :) Ieri și alaltăieri am fost de dupamasa și nu ma uit la filme când ajung acasa seara la 22.30, e prea târziu. Dar azi ma voi uita :). 
Da, exact așa e când ma uit la filme suedeze :)). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, bafta maine, tin pumnii...avem un magazin romanesc in cantonul de langa noi, s-a deschis in vara...eugenii nu au  [:D] au insa cioco cu rom, bors, mici...am avut mici de la ei si nu mi-au placut...dar carnatii de oaie au fost ft buni...Real in Germania are produse romanesti, de acolo iau pateu de ficat si zacusca...aici in magazine se mai gasesc pufuleti romanesti, mai cumpar din cand in cand.

 

Au luat ai mei masina de cafea si s-au chinuit sa o instaleze...trebuiau sa scoata aerul de pe circuit si nu stiau cum...vroiau sa ia masina la spinare si sa plece la magazin cu ea  [:-)))] m-am uitat eu pe net la manualul de utilizare si le-am explicat pe ce butoane sa apese si a mers...au facut si cafea, erau fericiti...dupa ce ii luase pe amandoi durerea de cap..la magazin nu le-a explicat cum trebuie  [zirea] au luat special masina care face si cappuccino/latte machiato, asta pt mine...

 

Mai devreme iesise soarele, acum au aparut ceva nori. 

 

Colega cumnatei sta in carantina de cand a venit din tara, azi e ultima zi (a 10a)...au sunat-o azi cei de la canton si au intrebat-o daca e bine si i-au spus ca de maine e libera  [:D] maine e si ziua ei, ne invitase sambata la gratar, la fratelo...noi suntem plecati, poate merge mandra...desi nu cred.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

cafea cine doreste?  [cit]

 

Iar m-am luptat cu espressorul, chit ca am filtru nou tot mi-a facut figuri, dar pana la urma mi-a fcaut o cafea. Sigur imi iau altul, sa ma uit sa mai vad review uri ma hotarasc la care ma opresc ca am vreo 3 pe lista.

 

Azi am de mers la spital si nu prea am dormit. Asa mi se intampla mereu inainte de a merge la teste/doctori. Sper sa nu ma apuce iar vreo panica. De obicei numar pana la 100 [:D] 

 

E soare afara dar rece, mult mai rece decat ieri. Si-a pus mandra geaca pe ea sa mearga la scoala: I look like I`m going to the Artic!  [fri]

 

Nu mai trancan, imi beau cafeaua si ma pregatesc de spital, desi programarea e dupa amiaza la 2.50 pm. Mi-a trimis ieri spitalul mesaj ca nu am voie sa aduc pe nimeni cu mine, nici macar gravidutele nu au voie cu partenerii. Mi se pare asa trist... La pub e voie maxim 6, la spital nici macar sotul... nici macar la nastere in unele spitale nu le dau voie de cand cu covid ul. 

 

O zi frumoasa!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Strumph, hai curaj ca nu e mare filozofie RMN-ul. Daca tot nu ai dormit peste noapte atunci poate adormi acolo  [:I] . Eu am cam adormit la RMN.

 

Mihaela, sunt la al doilea sezon acum. Azi poate il termin ca am o grija acum  [:D]

Roxana, am notat. Am primit o recomandare pentru The Bridge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Strumph, hai curaj ca nu e mare filozofie RMN-ul. Daca tot nu ai dormit peste noapte atunci poate adormi acolo  [:I] . Eu am cam adormit la RMN.

 

Mihaela, sunt la al doilea sezon acum. Azi poate il termin ca am o grija acum  [:D]

Roxana, am notat. Am primit o recomandare pentru The Bridge.

nu am gasit  Frikjent-Acquitted-Exonerat. L-am gasit listat pe niste siteuri, dar fara sa il pot urmari. M-am ofticat.

 

Ce bine ca mi-ai amintit de The Bridge - am vazut sezonul 1 de mult, am uitat de el si are inca 3 sezoane

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...