Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si daca ar fi adevarat, ceilalti contracandidati sunt fara pata? Zic si eu ca sunt atatea manupulari.

 

Nu stiu, din cauza ca am tot auzit ca a fost implicata, cu firma ei si a sotului (Egis), in tot felul de afaceri cu statul. Tot felul de scandalui in decursul timpului. De asta am dubii. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine, îi mulțumesc lui Dumnezeu că suntem sănătoși (chiar mă gândeam că de anul trecut nu am fost niciodată răciți, în afară de problema recentă cu urechea, rezolvată, nu am avut probleme) și copilul nu mai are, deocamdată, probleme cu școala. Își face temele fără mare entuziasm, dar le face.

 

Stăm la școală cu sabia lui Damocles deasupra capului, se închide, nu se închide. Cazurile au crescut mult, în principal la tineri și adulți ce merg în baruri, la karaoke, la party uri. Sunt și școli cu mai multe cazuri, clase închise 14 zile. Sper din suflet să nu trecem la școala online deși ne pregătim serios pentru asta.

 

Azi am avut zi pedagogică scurtă apoi mi am făcut aprovizionarea săptămânală. Acasă am pus la copt kapia, să miroase în casă a bunătatăți de toamnă.

 

S a anunțat vreme caldă, été des indiens zilele astea dar azi meteo ne a fentat și e rece. Am fost în capri sandale și bluză cu geacă de blugi și mi au cam înghețat oasele.

Mă duc acuși după băiat și mă voi îmbrăca bine.

 

Aștept weekendul să zac ca lama.

 

Weekend liniștit și decizii înțelepte la alegeri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu o mai vreau pe Gabita. Ma calca pe nervi axa cu barbate-su Bucuresti-Voluntari si toate cheltuielile aiurea de pe face, toate electorale. Nimic pe infrastructura.

Ma rog, nu stiu ce va reusi Nicusor daca iese. Il manaca de viu consilierii  [alcool]

La sectorul 1 habar nu am, nu stiu de ce, dar nu ma omor dupa Clotilde (doar daca ne da apa clocotilda [:)] ). Nici de Tudorel nu stiu ce sa zic. S-a miscat bine cu tabletele pt scoli, dar in scop electoral. Poate ni le cere inapoi daca nu iese...  [:-)))] E aiurea sa iasa de o culoare la general si de alta culoare la secctor...

Deci, Viviana,  tu ce opinii ai pt sectorul 1? Sau tu votezi in Balotesti (sau unde aveti casa)?

Votez in Bucuresti. Nu am  de gand  sa renunt la buletinul de Bucuresti.

O votez pe Clotilde. Acum  4 ani tot pe ea am votat-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, să fie vești bune, țin pumnii pentru luni. Gândește pozitiv, chiar dacă există o problemă, au identificat-o și poate așa primești un tratament mai eficient.

 

Ioana, sănătate, să treacă tusea. Voi purtați mască la birou, de fapt nici nu mai știu saxă lucrezi la birou sau acasă? Ce maaaari s-au făcut fetele! Patricia are așa, o față matură și visătoare.

 

Mianna și Viviana, nu știu ce ziceți voi acolo de călcat rufe, o să citesc linkul. Ce-s alea rochii? :) 

 

Velvet, cum mai e la școală? Cum îți place viața în capitală?

 

Ella, sper să i fie mai bine Marciei după terapie. Și fiu miu face, la 8 ani. Ce să zic, nu știu dacă din cauza asta, dar dispoziția i s a îmbunătățit simțitor. E cooilul meu așa cum îl.știam dinainte de probleme. Oricum, iese tare vesel de la ședințe, se scălămbăie, face pe clownul. E de bine.

 

Mă duc să recuperez odrasla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hai ca nu pot urla la barbat ca e in sedinta. M-a sunat spitalul sa imi spuna ca luni la 11.40 ma suna doctorul sa vorbeasca cu mine. Great, thank you! You`ve made my weekend! [smulgpar]

 

eu cred ca e de bine, nu te mai îngrijora  ... daca era ceva grav îți spunea acum, te chema la spital. 

 

sanatate multă, Weekend plăcut! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

Fleur  [flo2]  la scoala e crunt pt mine si cativa prof care facem sincron si pt cei de acasa si pt cei din clasa.nu pot sa exprim in cuvinte cat de obositor e si cat ma doare si gatul.mai ales cu masca. mi-e necaz ca la final de luna suntem egali la salariu.dar nici nu pot sa nu fac. desi e un fel de struto-camila bolnava acest sistem.am mai iesit ,dar prin zona,n-am iesit din cartier inca,sa zic asa,prin alte sectoare. ma simt deja ff obosita. sper ca tu sa nu reiei scoala online.eu as vrea cu toti copiii in clase, dar asta nu cred cava mai fi curand. nu vreau sa ma gandesc, ca ma deprima si hibridul si onlineul

 

strumphi  [cupisi]  nu e nimic grav.

 

weekend frumos!.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...