Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mult succes lui Marc. E un an mai strsesant.

Si pe mine ma sperie mediile astea destul de mari la liceele bune. Anul asta au fost fff mari. De ex. liceul Sf Sava din Bucuresti, mate-info, s-a intrat cu 9.98. Adica doar copiii perfecti....

 

 

Azi Marc a mers la prima meditatie la rom. I-a dat test de evaluare. A luat 9.20. Profa zice ca e ok. Sunt niste medii imense la exam intrare la liceu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Predarea sincrona mi se pare cea mai buna pt copii. Adica sa fie in timp real cu cei din clasa, sa auda/inteleaga lectia. Asa, asincron, daca prespune doar postarea de materiale pe google classrom, fara ca elevii sa auda explicatiile lectiei, atunci sistemul hibrid este egal cu 0. Parcctic copiii aud lectiile din 2 in 2, daca nu au inteles notiuni din predarea lor asincrona, atunci e vax albina sistemul hibrid.

Dar profesorii sunt comozi din cale afara, unii din ei nu se implica deloc-deloc pt bine copiilor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 
 

La noi tot temperaturi de vara, 20 de grade și umezeala multă, 95%. 
 

Ieri am fost sa ii vedem ultima data pe puii lui W, azi pleacă spre noile lor case. Trei rămân pe insula, unul încă nu e vândut. 
 

Silvia a reușit sa se înscrie la högskoleprovet care am văzut ca înseamnă asta: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Swedish_Scholastic_Aptitude_Test

Anul asta a fost special, din cauza pandemiei. Au redus locurile la ca 28000 de locuri și au crezut ca vor fi mulți înscriși și ca va trebui sa tragă la sorti. Încă mai sunt locuri ;). Așa ca fata mea are de învățat...v-am zis ca s-a pus serios pe treaba! 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mult succes lui Marc. E un an mai strsesant. Si pe mine ma sperie mediile astea destul de mari la liceele bune. Anul asta au fost fff mari. De ex. liceul Sf Sava din Bucuresti, mate-info, s-a intrat cu 9.98. Adica doar copiii perfecti....
Multumim.Asa si la liceul unde face gimnaziul acum si vrea sa ramana. Ultima medie a fost 9.78. Pe vremea mea, cu o medie ca asta, erai primul, nu ultimul.  Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...