Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

Vad ca ati discutat numai de alegeri. astept si eu sa vad ce aliante se fac pe plan local dar nu ma pasioneaza foarte tare...

la tara a iesit primar un vecin al socrilor, un baiat tanar care nici macar nu ne saluta. acum ca e primar cred ca nici atat.

 

nu am intrat zilele astea pentru ca am fost putin data peste cap. joi am aflat ca a murit un var de-al meu, var primar, din partea tatalui. stiam ca e bolnav, cancer de colon, dar credeam ca e bine, ca se recupereza. a fost un soc pentru toata familia. 

vineri am fost o fuga la Constanta, aveam programare la medic si apoi ne-am dus la capela. era jandarm si a fost depus la capela militara. erau foarte multi colegi. sambata a fost inmormantarea. a fost sfasietor de greu. am incercat sa nu ma las afectata dar nu prea am reusit. sotia lui, baietelul dar mai ales mama lui erau la pamant...colegii lui jandarmi au prezentat onorul, au facut ca totul sa fie solemn. 

in contextul in care am repetat si eu niste analize care nu au iesit deloc ok ma cam speriat tot ce s-a intamplat. e o granita asa de fina intre azi si maine si recunosc ca in ultima vreme m-am concentrat mult pe chestiuni care nu conteaza. 

cred ca o sa o las balta si cu munca suplimentara si cu predoctoratul (mi-au publicat deja o lucrare si eram tare bucuroasa dar costul e ca am pierdut cateva nopti si au inceput iar migrenele).

mi-am propus sa ma concentrez pe mine, pe sanatate, pe timp petrecut cu fetele si cu dl sot care face 40 de ani si am si uitat. 

 

sambata a fost si ziua tatalui meu dar nu am mai sarbatorit. 

azi e ziua soacrei. am sunat dimineata si mi-a zis ca sunt prima care o felicita. chiar era bucuroasa! 

 

v-am citit dar cred ca am cam uitat ce am citit>

 

Strumphy, ai vb azi cu dr? cum esti? [flo2]

 

Ioana, ai niste fete tare frumoase, si mari! [flo2]

 

Miha, bafta Silviei la testare si spor la renovat baia! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

silvia, sincere condoleante!  Imi pare rau, inteleg ca era foarte tanar [:(] Putere multa familiei!

La multi ani tatalui si soacrei!

 

Mihaela, bafta multa Siviei!

 

Ioana, am dat like si am admirat fetele, dar si zic ca sunt tare frumoase, Patricia a crescut, si-a schimbat fizionomia, se transforma in domnisoara incet-incet. Cea mica e o dulceata!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aranjat hainele in dulapuri, inclusiv la Marcia...are atat de multe haine, ca sta sa pice dulapul...dar nu vrea sa dea nimic, desi nu le poarta pe toate...si isi tot cumpara.  

 

Sambata a iesit  cu 2 prietene si au fumat shisha  [ph34r] m-a informat inainte...a zis ca i-a placut mult, ieri insa a durut-o capul  [zirea] si a invatat toata ziua, are test joi..e test de proba la cursul pe care il face pt job (logistica si expedieri internationale). 

 

La restaurantul hotelului aveau scaune care mi-au placut ft mult (sunt si ft comode)...am gasit acelasi model pe net si am comandat pt sufragerie  [:D] astept sa vina si dupa cred ca va tb sa schimb si masa...masa actuala are blatul din sticla, acum vreau sa iau masa din lemn...oricum sunt toate "batrane", vorba Marciei, au 11 ani...asa ca tb schimbate....scaunele le-am vazut aseara, i le-am aratat si lui Marco, care mi-a zis sa nu care cumva sa le comand  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...