Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

Bine ca nu e mai strict.

Pe mine pe apuca groaza la un nou lockdown asa cum a fost la noi in primavara, care mie mi s-a parut crunt: stat in casa, interzis grupuri > 3, iesit afara doar in zona locuintei, iesit mai departe doar cu motiv intemeiat cu declaratie si tot asa... Cu politie peste tot.. f stresant  [fri] Sper sa nu mai fie niciodata asa...

Masurile sunt mai relaxate acum. Avem voie sa calatorim in afara localitatii, dar nu in afara judetului. Se pot intalni mai mult de 6 oameni in aer liber, si asta include gradina fiecaruia. Sincer as fi sperat la ceva mai restictionat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc pentru aprecieri pentru fete.

 

Monica, nu stiu daca e mai bine cu masuri relaxate, ca oamenii oricum si le mai relaxeaza, cu de la ei putere. Stiu ca sunt cazuri individuale diferite si ce e bine pentru mine nu e bine pentru vecini, dar cred ca puteau restrictiona deplasarea la 5 mile (cam 7.8 km) cum a fost in primul lockdown de exemplu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi n-am avut chef de nimic, asa ca n-am facut nimic [:)] recunosc ca-s un pic mahmura dupa o seara excelenta - am fost la un concert, de data asta nu folk, ci o trupa pe care acum am ascultat-o prima data si mi-a placut mult, Urma se numeste. 

 

la ora 9, solistul ne-a citit mesajul pe care i-l trimisese sotia lui, aflata si ea la concert: Nicusor Dan 47%, Gabi Firea 38% [pk] [pk] [pk] va imaginati ce veselie a fost!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi se preved intreruperi de curent si ca vine iar fumul,se inteteste vantul si deja sunt focuri noi, in Napa (zona de vinarii)...

la nenorocitii care pun focuri eu le-as da inchisoare pe viata la munca grea.

 

asa as vrea sa ma mut, dar nu stiu unde.

 

in weekend am iesit cu William la cumparaturi, nu mai are de loc haine sa ii vina bine.

 peste 2 sapt incepe scoala 2 zile in persoana pe sapt...

 

a recunoscut ca si el abia asteapta sa inceapa scoala in persoana...ca s-a saturat de stat in casa sa nu se vada cu nimeni. a inceput sa-i placa sa mearga chiar si la cumparaturi ...chiar si la cele de mancare.

 

azi a fost doar sa le faca poze, s-a intilnit cu citiva colegi ...spune ca la prima vedere nu s-au recunoscut....nu s-au vazut de 6+ luni.

 

dupa amiaza mergem la ortho...poate, poate azi e ziua cand ii scoate braces...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

fetelor, va multumesc tuturor pentru urari! Rox, Miha, Ella, Ioana, Miana, Laura [flo2]  [flo2]  [flo2]

varul meu era tanar, 42 de ani. multi zic ca viata incepe deabia la 40...

 

Miha, sa iti traiasca nepotica! sa creasca mare si sa fie sanatoasa! sa va intalniti curand si sa sarbatoriti cum se cuvine [flo2]

 

Ella, deci stiai ca merge la un bar shisha si ai fost de acord, chiar ca esti mama cool! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc Silvi! Din păcate nu știm când ne vom vedea...va mai trece timp, nu va fi curând. Ma mulțumesc cu poze, filmulețe și videochat din când in când. Ma bucur ca mama e acolo, așa s-a nimerit. Și ca își creste nepoțica, se bucura de ea. 
 

Eu azi sunt liberă, dar nu prea ma pot odihni. Sunt meșterii la baie, e gălăgie. Sa văd pe unde mai plec :)). 
 

Zi frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...