Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

silvi, stii cum e , te faci cool odata cu cresterea copilului, pt ca si tu cresti odata cu el. Ce gandeam acu 5-6 ani nu mai e la fel cu ce gandesc acum legat de copiii mei. Sunt compromisuri mai mari sau mai mici pe care le faci in timp pentru a nu impune zeci de restrictii si sa faca adolescenta "poc!" si sa se ajung ala chestiuni grave. Mai bine parul mov la 14 ani  in vacanta, tricouri cu vedere la buric, dormit peste noapte la prieteni, iesit cu gasca cu orele, lasat sa guste din paharul tau de bere,  decat sa zici doar  "nu!" si revolta apoi sa fie pe masura.

Marcia e oricum mare, independenta, Ella are incredere maxima in ea. Marcia vrea sa plece singura la Seul, crezi ca acolo mai poate sta Ella sa o "pazeasca" unde se duce si ce face !?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

Am pierdut ieri o multime de sarbatoriti!

La multi ani, Silvi, sa fie sanatosi si fericiti.

Imi  pare rau pentru varul tau. Mi se pare nedrept ca cineva sa se stinga atat de tanar si sa poarte atatea suferinte.

 

Miha, sa-ti traisca nepotica, sa creasca mare si fericita. La varsta asta fetitele parca-s facute din zahar si joaca.

 

Strumphitza, ma gandesc la tine si astept sa impartasesti.

 

Ella,  dar lui Marco nu i-au placut scaunele, sau  nu i-a placut ideea sa aveti acelasi model cu unele din spatii publice?

 

==

Ieri am continuat munca cu marcile si unele traduceri (care m-au scos din minti), s-ar putea sa se permanentizeze ceea ce e foarte bine.

 

O mostra de graba editoriala care m-a amuzat teribil:

Cele şase persoane transportate la spital sunt cinci:

Nelalocul lor sunt cele 2 puncte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au acces cei sub 18 ani la narghilea? Nu știu dacă in Suedia sunt așa ceva, probabil. Pe insula nu avem. Fumatul nu e popular aici, de când este snus ;). 

 

Mulțumesc de urări!  [flo2]

 

La noi e vreme superba, calda de toamna, 16-18 grade. Merg la o plimbare lunga, pe un traseu făcut special pe coasta de est a insulei, are 37 de km. Se ajunge cu mașina in multe puncte. Vreau sa fac vreo 8-10 km azi. 
 

Pe diseară sau mâine! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, îmi pare rău de varul tău...condoleanțe! Sa îți trăiască sărbătoriții (tata și soacra). Sănătate multă, sper ca nu e nimic grav...

 

Azi unica mea nepoțica împlinește 1 an! E atât de scumpa, de vesela, de plină de energie! O minune mică e...

 

La multi ani fericiti! [artif]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...