Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

post-19501-0-47337600-1601391887_thumb.jpg

 

https://www.hotnews.ro/stiri-politic-24316708-documentul-care-confirma-sectorul-1-gasit-urne-mai-multe-buletine-vot-decat-persoane-care-apar-lista-semnaturi-sunt-probleme-buletinele-nule.htm

 

De băgat voturi în plus în urne eu cred că nu e greu. Reprezentanții partidelor nu pot sta non-stop în sală (te duci măcar până la baie de două-trei ori). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifimage-2020-09-29-24316692-0-adresa-bec.jpg

 

https://www.hotnews.ro/stiri-politic-24316708-documentul-care-confirma-sectorul-1-gasit-urne-mai-multe-buletine-vot-decat-persoane-care-apar-lista-semnaturi-sunt-probleme-buletinele-nule.htm

 

De băgat voturi în plus în urne eu cred că nu e greu. Reprezentanții partidelor nu pot sta non-stop în sală (te duci măcar până la baie de două-trei ori). 

Sau le bagi inainte, peste noapte si resigilezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai asta zic, ca e un schimb, sau ca-s doua schimburi, in cazul in care se intampla asa ceva e careva responsabil? nu. doar se constata ca le da cu virgula (si se pare ca nici proceduri pentru cazuri de-astea nu avem, sau cel putin nu le stiau cei din articol; sper ca le-au aflat intre timp si ca nu-s inca sechestrati in sectie :))) )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s sechestrați în secție, că văd că întreabă șeful Biroului Electoral de Sector mai sus, la Biroul Electoral Central  [batcap] . Adică n-au putut să introducă procesele verbale în aplicația STS (că nu dădeau totalurile) și întreabă cum să le introducă totuși  [batcap] .

 

Oribil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, Viv, la sectorul 1 cine a iesit pana la urma? Clotide sau PSD-ul?

inca nimeni... se tot cearta. hotii striga "hotul!" (n-am nervi sa citesc cum pretinde Tudorache c-ar fi fost furat, trecandu-si ei insisi, useristii, voturile la alt partid?)

 

apropo de sectorul 1, m-am mai distrat in campanie cu un zapacit care-a candidat la misto, sub sloganul "n-am da' vreau" si avand slapul ca sigla [:-)))] tot a luat si el vreo 500 de voturi - sper sa nu reprezinte voturile de care ar fi avut nevoie Clotilde. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...