Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

Dragalase rau pisicile  [pis]

Sheela (zisa si Shishi, Mitzi, Tzupali, Shisheli  [:D]) vine noaptea la noi, sare pe burta lui Marco, de-acolo vine la mine si imi ia mana cu capul, ca sa o mangai...si stau si frec pisica la propriu  [:D] dupa se aseaza langa mine, se spala o jumate de ora, apoi pleaca...dimineata dupa ce pleaca Marco la job, vine si doarme cu mine...se lipeste de mine, ii place sa ma simta.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi e soare cu dinti. Dimineata la noi in vale, era o ceata de o taiai cu cutitul  [zirea] in padure era soare...e totul inca verde...saptamana viitoare merg sa schimb rotile la masina.

 

Maine e 1 octombrie, nu-mi vine sa cred ca mai sunt 3 luni si vine anul nou..sper sa pot veni cu Marcia in Romania de Craciun; ii e tare dor de ai mei, plange cateodata de dorul lor...nu i-a vazut anul asta, le simte lipsa...nu vreau sa ma gandesc cum va reactiona cand n-or mai fi..sper ca pana atunci sa aiba familie...cand era mica, a zis ca vrea sa-i impaieze si sa-i puna in boxa. 

 

Eu am un nou hobby : culeg nuci pt babele lui Marco  [:D] asa le alint eu pe socrela si una dintre matusi...duminica ne-am oprit la un moment dat si erau multi nuci, asa ca jumate de ora am adunat nuci  [ph34r] pe pajistea de la noi merg la 2 zile si adun...nu le culege nimeni, e pacat de ele.

 

Ieri am scris la consulat si am intrebat de certificatul de nastere nou al Marciei...am trimis actele acum 2 ani, ca sa facem recunoasterea schimbarii de nume in tara...mi-au raspuns ca e din aprilie la ei  [batcap] si cica m-au sunat si nu am raspuns  [fal] nu imi amintesc, dar nu conteaza...le-am trimis plic autoadresat si il trimit ei prin posta; la inceput m-au intrebat daca nu vreau sa merg la Berna sa-l iau [zirea] bine ca s-a rezolvat, chiar daca a durat 2 ani...cand implineste 18 ani, merge sa-si faca si pasaport romanesc.

 

Maine mandra are test, vineri merg cu fratelo la spital la control la gastro, sambata poate dam o fuga pana in Germania...weekend-ul asta nu avem program, dar urmatoarele sunt iar pline : avem musafiri, mergem in vizita, mergem pe munte cu un prieten si sotia lui..si asa vine luna noiembrie.

Sambata suntem singuri acasa [dan] Marcia doarme la o prietena...sambata viitoare are iar petrecere, majoratul altei prietenei...ea e fan BTS (concurenta celor de la Exo  [:D]), asa ca aseara i-am comandat o cana cu poze de-ale lor; azi i-am luat si noul album...e prima oara cand gasesc album de kpop aici...i-am luat si mandrei 2 albume, cu formatia la care am fost la concert in februarie la Paris (2 dintre membri sunt din Exo, SuperM ii cheama)...mai nou ii place si alta formatie de kpop, unul dintre baieti e frumos rau  [il]

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcoca, uite regiunile pt Franta :

  • Région Bretagne
  • Région Centre-Val de Loire
  • Région Corse
  • Région Hauts-de-France
  • Région Île de France
  • Région Normandie
  • Région Nouvelle-Aquitaine
  • Région Occitanie
  • Région Pays de la Loire
  • Région Provence-Alpes-Côte d’Azur

Lista se actualizeaza la 2 saptamani..dar au actualizat-o si saptamanal. 

 

oo cool, a mea nu e :).

Daca nu ne pun iar limite de km o sa putem veni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, inainte sa incep tavalugul la serviciu, imi cazura ochii pe un articol de pe FB (multumesc Marius de interfata cea veche [asia] ), care ma facu domne sa ma re-evaluez si acu' chiar sa ma presurizez social [batcap] [alcool] . Deci daca aveati oaresce indoieli daca sunteti mediocre sau inteligente, here is the checklist [fri] [alcool] [pk]

https://relatii.net/2020/09/10/13-semne-ca-esti-o-femeie-inteligenta-desi-te-consideri-mediocra/?fbclid=IwAR1qhdqjDlyKlPX4CwCjQUUBQ14A7BnPoulZiNERDtNiHnsQtZ7N2naJHh0

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, inainte sa incep tavalugul la serviciu, imi cazura ochii pe un articol de pe FB (multumesc Marius de interfata cea veche [asia] ), care ma facu domne sa ma re-evaluez si acu' chiar sa ma presurizez social [batcap] [alcool] . Deci daca aveati oaresce indoieli daca sunteti mediocre sau inteligente, here is the checklist [fri] [alcool] [pk]

https://relatii.net/2020/09/10/13-semne-ca-esti-o-femeie-inteligenta-desi-te-consideri-mediocra/?fbclid=IwAR1qhdqjDlyKlPX4CwCjQUUBQ14A7BnPoulZiNERDtNiHnsQtZ7N2naJHh0

 

 

hahahaa, 13 precis [:D] [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...