Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Visinata, afinata, cornata si alte conserve


Recommended Posts

si buna dimineata tuturor

 

la noi no news. copchiii is in online saptamana asta, Patrick are iesire sambata cu dirigu si cu clasa. mandra va purta si ea ochelari (era ultima reduta in familie :))) ) si e tare incantata. si-a ales unii enormi... ca asa se poarta. nu m-am bagat :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:)] Anja, nici tie nu iti placea interfata nou?

 

Sunt la cafea si imi studiez inteligenta camuflata in mediocritate.

BTW poti sa fii superinteligent dar fericirea sa ti-o aduca o viata comuna in ciuda presurizarii societatii de a arata ceva.

 

Altfel,, ma uita la televizor la scandalul de 2 lei creat de pesedei si imi vine sa vomit. Deci il inchid,

 

Ma uit la sezonul 3 din The Bridge   - excelent serial, mor dupa limbba suedeza -

 

Mai tarziu ma apuc de lucru. Azi sunt de dupa-amiaza .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] Anja, nici tie nu iti placea interfata nou?

 

.

Deloc, deloc! Nu stiu cum naiba, ma facura "early tester" ca dadui OK fara sa citesc. De atunci nu am mai intrat pe FB de pe laptop (de juma de an cel putin), doar de pe telefon unde am refuzat noua interfata! (Suntem ca babe :)))) Dar ma mira, eu stiu ca la companiile inteligente care fac SW si interfete fac ce se cheama "A B testing" si testeaza ce zic customerii despre schimbari. Se pare ca majoritatii ii place :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 
 

Am trecut cu bine peste seara de ieri, deși au fost probleme ca au făcut update la bazele de date și s-a cam dat peste cap noul sistem, au rezolvat in 2 ore jumate timp in care am trecut pe procedura manuala, care cere mult timp și atenție, sa nu greșim la transcrierea rezultatelor. 
Sistemul nou încep sa îl cunosc, am reușit sa învăț multe ieri. Am trei zile libere, sper sa nu uit pana duminica seara tot :)). 
 

Viviana, deosebești suedeza de daneza? Și accentul suedez din Malmö? Mie după suedeza îmi place norvegiana :). Daneza are multe prune in gura :)). Și e gâlgâită, vorbita din gât. 

Iti recomand pe Netflix serialul Kalifat. Știu ca este in Ro, l-a văzut o cunoștința. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

Ella sunt cu munca in mare parte.multumesc pt intrebare  [flo2]  succes fetei tale la test!

 

silvi imi pare rau pt verisor  [:(]

 

strumphi  [cupisi] sper sa te operezi cat mai repede si sa scapi de dureri!

 

zi cu soare!

 

velvet, cum mai e treaba la voi? s-au mai imbunatatit lucrurile? sper ca da!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana la fel  [:)] dar curand intram in scenariul rosu. deja avem 2 copii si un cadru infectati. mai trebuie un copil si gata. just a matter of time. nu vreau sa ma gandesc cum imi va fi in online cu 30-36 de elevi odata. zilele trecute am crezut ca imi iau campii. in fine...asta  e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

 

Viviana, deosebești suedeza de daneza? Și accentul suedez din Malmö? Mie după suedeza îmi place norvegiana :). Daneza are multe prune in gura :)). Și e gâlgâită, vorbita din gât. 

 

Iti recomand pe Netflix serialul Kalifat. Știu ca este in Ro, l-a văzut o cunoștința. 

Nu deosebesc. In primmele 2 sezoane, nimic.

Abia acum la sezonul 3 cand s-a schimbat actorul am perceput diferentele, da de prune-n gura.

Silviei ii place mai mult norvegiana, dar  isi doreste sa invete islandeza si nu a gasit inca cum, si studiaza singura germana.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana la fel  [:)] dar curand intram in scenariul rosu. deja avem 2 copii si un cadru infectati. mai trebuie un copil si gata. just a matter of time. nu vreau sa ma gandesc cum imi va fi in online cu 30-36 de elevi odata. zilele trecute am crezut ca imi iau campii. in fine...asta  e.

ia-o incetisor.

Nu te mai gandi la cat de nasol va fi. Sunt vremuri speciale, important este sa iesim cu bine din ele si cu mintile  intregi. Daca nu ai tu grija de tine  nimeni nu va avea. Deci nu te mai gandi, o sa fie cum o sa fie si cu asta basta.

Nu vei mai avea masca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana la fel  [:)] dar curand intram in scenariul rosu. deja avem 2 copii si un cadru infectati. mai trebuie un copil si gata. just a matter of time. nu vreau sa ma gandesc cum imi va fi in online cu 30-36 de elevi odata. zilele trecute am crezut ca imi iau campii. in fine...asta  e.

 

poate se fac bine cei doi intre timp :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...