Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Primarul Bucuresti-ului


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din pacate, se pare ca Clotilde Armand a fost iar primar pentru o noapte doar. Tudorache afirma ca are 200 de voturi in plus, desi sondajele de aseara il dadeau la mare diferenta in spate. 

E la fel ca acum 4 ani.

În cartea "Spovedania lui Rizea"publicată în 2020, fostul deputat PSD Cristian Rizea, condamnat pentru trafic de influență și spălare de bani, afirma ca Clotilde Armand câștigase de fapt alegerile dar votul a fost fraudat: "Poate unii își mai amintesc că la sectorul 1 rezultatul s-a decis în dimineața zilei următoare la o diferență foarte foarte mica iar ,,connaisseurii” știu ce spun....Acolo de fapt câștigase Clotilde Armand de la USR ... ”, scrie Rizea în cartea sa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Daca vrei un televizor nou - il puteti sparge pe actual - cu tocurile de la pantofi cand o veti vedea pe tzatza Firea cum comenteaza la Antena3 sau RTV - ca ea a fost votata si a fost furata la alegeri si ca ROmania e o tara in care nu este democratie  [:-)))]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei un televizor nou - il puteti sparge pe actual - cu tocurile de la pantofi cand o veti vedea pe tzatza Firea cum comenteaza la Antena3 sau RTV - ca ea a fost votata si a fost furata la alegeri si ca ROmania e o tara in care nu este democratie  [:-)))]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [alcool]

I-au spus pesedistii care au participat la numaratoare ca au numarat voturile de cate 3 ori si tot a iesit pe minus.

Dar  ea tot face balet pe la televizor cu o nerusinare  de  voma.

 

Am prieteni, vecini care nu mai suporta sa o auda la televizor, le-a creat asa o stare conflictuala, de iritare launtrica,  vocea ei, chipul ca au renuntat din 29 septembrie sa  se mai uite la tv. Le  e teama ca daca misca canalele dau peste ea.

 

E pe bune, nu la misto. Nici pe FB-ul meu nu se  mai posteaza nimic.

Saturatia firea este atat de mare de nici nu va inchipuiti.

Pana si PSD istii mei de pe FB tac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...