Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Refacerea relatiei sau nu?


Recommended Posts

Si eu cred ,,,nu si ea insa!!! [:)]

Cui nu-i plac personalele tinere și frumoase? Dacă poți alege unul tinar și frumos de ce ai alege unul batrin și urit? Glumesc, însă serios vorbind mie nu mi se pare relevantă virsta individului, poate fi o relație foarte serioasă între ei. Clar însă ca îl prefera pe ăla lui rmb999.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

9 ani după moartea partenerei s-a concertat numai asupra copiilor! Cum zici ca i-a lăsat de capul lor? Are și el dreptul la o viața a lui!

 

Pai a scris ca după ce-a cunoscut-o pe mandra, s-a mutat la ea, băieții au rămas singuri în locuința lui și el mai trecea pe acolo să-i controleze. Pe bune?!? Cum sa lași singuri doi adolescenți, tocmai când trec prin aceasta perioada furtunoasa și dificila? Exact când au nevoie de mai mult ajutor, sprijin, sfaturi, ca să n-o ia pe cărări greșite sau sa intre în anturaje nepotrivite ? 

",locuiam pe cat posibil impreuna la ea ,la mine erau baietii si mai mergeam acasa sa-I controlez si sa-I ajut cu treburile casei". 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai a scris ca după ce-a cunoscut-o pe mandra, s-a mutat la ea, băieții au rămas singuri în locuința lui și el mai trecea pe acolo să-i controleze. Pe bune?!? Cum sa lași singuri doi adolescenți, tocmai când trec prin aceasta perioada furtunoasa și dificila? Exact când au nevoie de mai mult ajutor, sprijin, sfaturi, ca să n-o ia pe cărări greșite sau sa intre în anturaje nepotrivite ? 

",locuiam pe cat posibil impreuna la ea ,la mine erau baietii si mai mergeam acasa sa-I controlez si sa-I ajut cu treburile casei". 

Pai bănuiesc ca băieții erau tineri Adulți cind i-a lăsat, 18+ Și nu niște copiii de 14-15 ani! Cel puțin așa îmi place sa cred. Căci altfel e abandon, ppt interveni serviciile sociale, etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...