Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

roli  [floare3]  nu prea ma las, niciodata.sper sa-i dovedesc... [alcool]  pisoiul minunat e al nasilor mei,il stiu de cand s-a nascut.l-am hranit,mangaiat,alintat in toate felurile,i-am cantat,ii placea muzica. si...nu mai e,brusc...  [:(]  [:(]  [:(]  [:(]  [:(]

 

pisi meu e bolnav de mic,stiti. nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa nu mai fie. nu pot sa respir fara el.la propriu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am citit, multam. Mi se pare complicat, dar poate ca trebe sa mai citesc o data instructiunile. Voi ati jucat? 

Nu am jucat, doar mi-a plăcut principiul și l-am avut cândva pe listă, îmi plac jocurile de logică . Ce mi se pare mie un dezavantaj este faptul că poate jucătorii au nevoie de mai multe încercări decât oferă posibilitatea tabla de joc și numărul de piese.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi parea o scadere ieri, aprox 8000 fata de platoul de 10.000, insa astazi 10.200... cu toate restrictiile...pare fara sfarsit totul :((( Parca vad ca ne inchid iar in case, zvonurile sunt ca dupa alegeri, adica dupa 6 dec.

la noi intotdeauna lunea e mai mica cifra, pentru ca in week-end se fac mai putine teste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...