Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumph, ce ai comandat pana la urma? Si pe etsy si de mancare? Eu ma tot uit la chestii din sticla, ca tot am dej'tele tzepene, parca vad ca le sparg eu inaintea fetelor.

 

Miha, bravo, ce eficienti ati fost cu testele! Si eu tot batuta la max fac frisca.... Ai ceva sugestii?

 

Anja, bravo cu parintii! Sper sa fie totul OK cu Thomas si cu Nich. Mi-ai amintit de M.A.S.H.  [il]  [il]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-ai distrat cu cativa idioti :))) pai fura juma de natiune...

 

Juma de natiune au votat Brexit. Dar modul in care s-a negociat/ se implementeaza a fost decis de onorabilii Davis/ May/ BoJo si alte minti 'iluminate' - ca luminate nu pot sa le spun. 

 

LE: in loc sa negocieze cu EU si sa obtina cat de multe beneficii posibile din situatia asta de kko, se lauda peste tot ca au semnat contracte pentru pescuit, care reprezinta 0.01% din GDP (nu sunt sigura totusi de procent, dar mic), pentru productie de sos de soia si inca niste balarii total nesemnificative. Intre timp, 'piata artistica' a UK, cotata la 11% din GDP este in declin rapid (asta din cauza covid) si va suferi pentru ca nu mai are facilitatea de export pe care o avea anterior catre Europa (vize, taxe specifice etc). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, fata este la fac sau de acasa? La noi toate facultatile se fac numai online.

Fiică-mea e la facultate, mulțumesc de întrebare. Fac și ei online numai cursurile, pentru că la alea se adună teoretic peste 100 de persoane în aulă. Oricum și la facultate când le făceau erau sub formă de prezentare pps și discuții, cee ce merge și online. Fac cu prezență fizică celelalte, așa numitele „lp-uri” (lucrări practice). Și mai au de făcut gărzi în spitale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juma de natiune au votat Brexit. Dar modul in care s-a negociat/ se implementeaza a fost decis de onorabilii Davis/ May/ BoJo si alte minti 'iluminate' - ca luminate nu pot sa le spun. 

 

LE: in loc sa negocieze cu EU si sa obtina cat de multe beneficii posibile din situatia asta de kko, se lauda peste tot ca au semnat contracte pentru pescuit, care reprezinta 0.01% din GDP (nu sunt sigura totusi de procent, dar mic), pentru productie de sos de soia si inca niste balarii total nesemnificative. Intre timp, 'piata artistica' a UK, cotata la 11% din GDP este in declin rapid (asta din cauza covid) si va suferi pentru ca nu mai are facilitatea de export pe care o avea anterior catre Europa (vize, taxe specifice etc). 

stiu, stiu, am vrut asa sa dau un gust amar discutiei. :))

Aceleasi minti luminate care au manipulat juma de natie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ascult un concert folk online (asa cum am scris pe FB, sunt un pic trista c-am ajuns iar la astea, dar bucuroasa ca-s oameni buni care fac aceste live-uri), si astept sa mi se livreze niste gombotzi [:)]

 

am comandat acu' vreo 2 zile mancare la unii cu livrare la domiciliu (Papa la Soni, din Vama, care s-a mutat in Bucuresti si s-a reprofilat pe livrari), iar gombotzii erau gratis. erau sublimi, dar lipseau cu desavarsire, ca au uitat sa mi-i aduca [:-)))]

 

am facut oleaca de scandal - mai ales la propunerea lor, sa primesc doua portii la urmatoarea comanda. nuuuu, baieti, eu acum ii vreau.

 

in timp ce scriam au venit - cu inca o portie cadou [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ascult un concert folk online (asa cum am scris pe FB, sunt un pic trista c-am ajuns iar la astea, dar bucuroasa ca-s oameni buni care fac aceste live-uri), si astept sa mi se livreze niste gombotzi [:)]

 

am comandat acu' vreo 2 zile mancare la unii cu livrare la domiciliu (Papa la Soni, din Vama, care s-a mutat in Bucuresti si s-a reprofilat pe livrari), iar gombotzii erau gratis. erau sublimi, dar lipseau cu desavarsire, ca au uitat sa mi-i aduca [:-)))]

 

am facut oleaca de scandal - mai ales la propunerea lor, sa primesc doua portii la urmatoarea comanda. nuuuu, baieti, eu acum ii vreau.

 

in timp ce scriam au venit - cu inca o portie cadou [:)]

ah, gomboti! Au fost "ca la mama acasa"?

Am gasit de cumparat, congelati la Lidl, Nu i-am incercat! Ii tin pt zile cand nu am chef de facut deserturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah, gomboti! Au fost "ca la mama acasa"?

Am gasit de cumparat, congelati la Lidl, Nu i-am incercat! Ii tin pt zile cand nu am chef de facut deserturi.

aproape [:)] noi acasa nu-i parfumam cu vanilie (si nu ma dau in vant dupa ea - noroc c-a fost putina) 

 

pe la noi lumea-i lauda pe cei de la Lidl. nu i-am incercat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...