Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mi-a trimis prietena mea din Norvegia o filmare de dimineata cu un viscooool ...de nu se tinea pe picioare si o ninsoare de nu vedea nimic.

 

Yeap! La noi in sud e vânt puternic dar nu ninge, nu ploua. Însă in nord au anunțat viscol cu peste 30 cm de zăpada, au anulat trenuri. 
 

Azi noapte așa bubuia in pereți vântul ca m-am trezit de câteva ori. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, trist cu pisicuta. Sper ca vor ajunge coletele la ai tai. Porchetta suna demential  [:-)))]

 

Strumph, bine ca nu a fost mai grav cu casa la care au fost pompierii. Sa zici cum au iesit chifetele de pui cu feta. 

 

Miha, sa folositi cu placere baia. La noi cea de jos are sub un metru patrat, nu incape decat o chiuveta mica de colt si vasul de wc.

 

Am uitat sa zic: zapada? Vreau si eu!!!!!

 

Fara suparare, dar peste 50% din capitole numai eu le-am facut. Poate se mai ofera si altcineva. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox, am auzit ca de maine seara va baga in carantina. In sfarsit am castigat si noi la fotbal. I am batut pe norvegeini cu 3-0. !!!!! N-au miscat aia in front. [:-)))]

 

da.... macar de ar avea ceva rezultate pozitive. 
dada... am castigat de am rupt la fotbal :)))
 

Strumph, atunci am raspuns aproape corespunzator :))). Se descurca ei cu online-ul..... dar tot vor la scoala. 
 

pfew, zapada.... poate o veni si pe aici, ca tare mai e nevoie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am comandat cadouri pt Craciun pt Marcia si vecini...parfumuri pt baieti, crema de fata pt cumnata, mandrei tot un parfum si o tastatura pt gaming (care e pe roz si cu flori de cires pe ea  [:D]); mi-am comandat si eu parfum...si lui Marco o sa-i iau o sticla de rom...si cam atat...ce-i prea mult strica.

 

eu mi-am cumparat mie insami cadou de Craciun - doua perechi de papuci de casa cu pisica  [cupisi] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...