Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua,

 

La noi soare dar 8 grade de dimi, acum vreo 11. A cam venit iarna. Trebe sa tund trandafirii si ar trebui sa si mut 2 dintre ei - nici nu stiu cum e mai bine, sa ii mult acum sau la primavara?

 

Ma uit cu juma de ochi la alergerile din State. Sper sa nu facar trump vreo tampenie, ca il cred in stare de orice. 

Daca nu iese o sa conteste.

Deja si-a pregatit terenul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Va multumesc frumos pentru urari! M-au bucurat si mi-au facut ziua mai frumoasa, au compensat vremea de afara.

 

Mi-a placut testul vostru, m-am testat si eu in weekend.

 

Monica, azi am primit pe telefon sa completez si eu un chestionar legat de cum vad prezenta la scoala a copiilor. L-am primit si de la diriginte si de la invatatoare. Acum nu stiu cat/cum tin cont de ce am completat fiecare.

 

Roli, la multi ani fericiti impreuna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roli, la multi ani! sa fiti sanatosi! [flo2]

 

eu nu am primit chestionar nici la gradinita nici la C la scoala.

 

aseara am facut un aluat de saratele - pentru ca am vazut la strumphy, deci ea este vinovata - si azi vreau sa le intind si coc. dar spunea ca aluatul trebuie sa fie dur si al meu e totusi moale, nu se lipeste dar e moale. daca mai pun faina depasesc cantitatea din reteta...

o sa vad cum se prezinta cand ajung, ca l-am lasat in frigider. 

si nu am nici chestie franjurata de taiat, o sa le tai cu cutitul [:)]

 

ati inceput sa luati cadouri pentru craciun. eu am inceput sa le adun. am luat deja niste carti, stau la mine in sertar, la birou. am comandat un lego cu ana si elsa si castelul din partea a II-a ptr mica si vreau sa comanda cartea lui usain bolt- poate prind o reducere, ptr C.

alte idei nu am inca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...