Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu urmaresc  alegerile din Modova. MM-am bucurat  pentru Maia si nu numai pentru ea pentru toti  modovenii care vor o altfel de tara.

 

Mihaela, ce v-a anuntat prim-ministrul?

 

Ella, ai pupice si imbratisari de la vecina. Ii pare rau ca a fost nevoita sa-si inchida pagina de FB din cauza unor dispute cu o persoana care a continuat si sa o sune  la telefon, ca isi pusese numarul la cont si  nu mai poate avea vesti de la  tine.

Spera sa poti veni la iarna sa iti vezi mamma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

ati inceput sa luati cadouri pentru craciun. eu am inceput sa le adun. am luat deja niste carti, stau la mine in sertar, la birou. am comandat un lego cu ana si elsa si castelul din partea a II-a ptr mica si vreau sa comanda cartea lui usain bolt- poate prind o reducere, ptr C.

alte idei nu am inca

 

Da, ca am gasit la reducere ceva ce isi doreau. Altfel nu-s asa de bine organizata  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La pranz am dat o fuga pana la magazinul turcesc, am luat varza acra, creveti, ceapa rosie de apa, ardei rotunzi iuti umpluti cu branza...vreau sa fac sarmale vineri (pt saptamana viitoare)...duminica ma serbez cu fajita, am carne de pui, crevetii (ii fac cu ulei si usturoi in tigaie) si vreau sa iau si carne de porc..ca sa aiba lumea de unde alege  [pk] vin vecinii, colega cumnatei si prietenii romani...suntem max 9 (nepotul nu cred ca vine, mandra coboara doar sa manance, asa ca vom fi 7).

 

ce de bunatati.

Nu stiam ce e ceapa rosie de apa :), e prima data cand aud denumirea asta. de fapt nu stiam deloc cum se zice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcoca, la ceapa aia lungaiata rosie noi ii zicem de apa  [:D]

 

Viv, mercic si salutari vecinei...eu stiu cine e persoana si o si cunosc personal, mi-a zis asta vara [ph34r] ea are o mare vina in tot ceea ce se intampla, iti povestesc cand ne vedem..dar ii poti da nr meu, cred ca are whatsapp. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, voi aveti voie sa primiti asa mlte persoane in vizita? noi nu avem voie mai mult de 3, daca vrem noi sa mergem in vizita trebuie sa tragem la sorti cine ramane acasa [:-)))]

 

La mine ca si la Strumphf vremea e de cacao, ploua bate vatul...o feerie.

 

Copila are 2 colegi testati pozititv, cei care au stat mai mult de 15 min in preajma sunt consemnati la domiciliu, adica majoritatea baietilor din clasa. Daca mai apare inca un copil confirmat pozititv trebuie sa se testeze toata clasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...