Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

Strumf, o îmbrățișare mare de la mine  [pup]! Cu operația de mandibulă, îmi închipui că e complicat cu recuperarea, dar sunt sigură că per total ai suferi mai puțin decât așa. Oricum nu te-au chemat încă, înțeleg asta, dar zic să te gândești că recuperarea este pe termen limitat, după care teoretic nu mai ai probleme [pup] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am luat o reteta de pe net, prima gasita> branza rasa, unt+untura, drojdie, iaurt gresesc, faina. unse cu ou. dupa ce a stat o zi la frigider s-a intarit. au iesit bune, doar ca le-am cam parlit [batcap]

va pun o poza, ca mi-am luat la mine...daca reusesc sa atasez

 

drojdie si apoi lasat la frigider, esti sigura?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi la job este masca obligatorie, exceptie fac cei care stau singuri in birou.

 

Elvetia si Spania au fost declarate hotspots la job, asa ca nu putem calatori la filiale din alte tari; seful meu vroia sa mearga in Mexic (via Spania, ca sa-si vada mama), dar nu poate; ar tb sa stea 14 zile in carantina in Mexic, inainte de a putea merge la filiala noastra de acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

post-52446-0-26339000-1604483625_thumb.jpg

 

 

Silvi, eu pun putina faina pe blat sa nu se lipeasca. Nu iti face griji ca nu e ok cu extra faina. Eu de ani de zile fac aluaturi cam cu ce am in casa. Faina integrala sau nu, kefir sau lapte acru, feta sau telemea de la mama, unt sau smantana. Si pentru ca am multe guri de hranit folosesc jucaria aceasta de la Wilton. Cu ea tai 3 siruri de saratele la fiecare tura. Si bine proportionate. Am folosit-o asa demult ca incepe sa se strice cutia de carton. Chiar o recomand. Umplu imediat tava cu ea. Mai vin musafiri la o bere si merg perfect saratelele proaspete.

multumesc pentru sfaturi.

 

asta e rezultatul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...