Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

eu sunt multumita, cat se poate de multumita in situatia data. adica C a mers la scoala o saptamana cu o saptamana. 

astazi e la biblioteca, s-a inscris la un concurs de poezie. ea oricum merge la biblioteca saptamanal, schimba cartile. inainte mergea la cursuri si ateliere acum se mai duce doar din cand in cand la cate un eveniment cu putini copii, expozitii de desene, schimb de carti...

dar, ea are antrenamente si face miscare foarte mult. cat a stat in casa nu ii era dor decat de alergat, de scoala nu [:)]

Sunteti fericiti. La noi scoala nu, biblioteca nu, sali de sport nu! Ca soarecii in casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Michelle, La multi ani! [s] 

 

silvi, nu a ajuns scrisoarea inca! mai are timp pan` la Craciun  [:-)))]

 

laura25, de asta tot sper si eu sa nu inchida si scolile pe aici. Sophia a suferit mult din cauza lipsei socializarii din martie pana in Septembrie, chit ca s-au mai vazut in parc dupa ce au ridicat restrictiile si au redeschis parcurile si locurile de joaca, tot a dus lipsa prietenilor si socializarii. plus miscarea, ca ei la scoala fac mult sport! acum nu mai fac cluburi extra la after, dar inainte faceau tot felul de sporturi. ei ii placea fotbalul!  [hagi]  au 3 pauze si in pauza de dupa pranz fac zilnic daily mile, ii scot pe toti la alergat pe orice vreme la facut turul curtii scolii de cateva ori.

 

rox, sa stii ca si eu le fac cu drojdie si au iesit delicioase! oricum la mine totul e un experiment, rar cand fac exact cum scrie in reteta  [:D]  mai am aluat de saratele la congelator ca nu am facut tot data trecuta! sa nu vii cu batzu` ori chimia  [soricel]

 

viviana, eu mi-am luat nurofen!  [:-)))]  

 

ella, mi-ai facut pofta de budinca de paste. nu mai fac nici un dulce, gata ca prea ne-am indulcit in ultima vreme si nu face bine la inflamatia mea. 

 

daniela, am inteles eu gresit de cumnata, scuze! 

 

roli, cin` te-a suparat?!  [flo2]  sa treaca repede supararea!

 

corina, sa stii ca ma mai tine putin memoria, chit ca mi-a albit si parul si neuronul e obosit. cateodata stau si ma intreb ce am mancat cu o seara inainte la cina, dar alte chestii mai indepartate mi le amintesc.

 

otilia, imi pare rau de dureri.  [pup]  sa treaca repede sa puteti iesi iar pe dealuri la admirat culorile toamnei.

 

 

Nu mai stiu ce am citit, m-a luat iar o durere de cap nebuna. Am mancat doar cateva mandarine, am mestecat incet si cu mare grija, dar degeaba... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti fericiti. La noi scoala nu, biblioteca nu, sali de sport nu! Ca soarecii in casa.

In Brasov rata de infectare e 2.98 /1000 , in Tulcea e 0.99 /1000.

 

Nu stiu cat o fi in orasul Brasov, dar la Piatra a trecut si de 4,5/1000 . Azi am aflat ca inca doi profesori ai copiilor sunt infectati (din ce stim noi, care avem maimulte informatii decat altii. Cine stie cati or fi , ca de la directiune nu ni s-a mai comunicat nimic oficial  de cand sunt online ) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...