Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ieri ma laudam eu cum la noi sunt putine cazuri si s-a pastrat oarecum starea de normalitate si acum vad ca ne baga in aceiasi oala...deci de luni online toata lumea si masca peste tot, fara piete ...

oficial nu ne-a anuntat inca nici la scoala, nici la gradinita ca intram online. sper sa nu se inchida si stadionul. [smulgpar]

 

maine avem pomana de 1 an pentru bunica sotului. nu-mi vine sa cred ca a trecut un an fara baba noastra. in conditiile astea nu o sa facem masa ci o sa impartim pachte, pe care sper sa le primeasca vecinii.

la masa o sa stam doar noi, nepotii.

tot maine cumnata mea face 33 de ani si mergem la ei la un gratar, dupa amiaza. nu i-am luat inca cadou si cum nu prea am timp cred ca un card de la H&M va primi, ca e in drumul meu [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, o imbratisare de departe  [pup] eu zic ca tot raul e spre bine...gandeste pozitiv, te va ajuta...ai incredere in tine, esti o luptatoare  [il]

 

Nici mie nu mi-a fost usor cand m-am mutat aici, acum 16 ani..o aveam doar pe mandra, plus pe Marco...nu stiam limba, nu aveam job...fara familie, fara prieteni...cu germana am luat-o de la zero, dupa ce am invatat-o cat de cat (am invatat mult acasa, apoi am facut un curs pt certificat B1, pe care l-am luat cu nota 1 in Germania...97%), am facut si o scoala aici (dupa prima zi am venit acasa plangand, am crezut ca nu voi reusi sa o termin...toti colegii mei elvetieni, eu am avut cea mai mare nota la final, 5.6 din 6  [ph34r]), dupa a aparut si jobul (in 2007 nu se recunosteau diplomele de la ASE, de-abia incepand cu 2010 le-au recunoscut)...mi-am facut si prieteni, atat romani, cat si elvetieni...eu sunt optimista, dar nu am rabdare...dar in cazul asta a tb sa am ft multa rabdare...incet, incet s-au rezolvat lucrurile...uitandu-ma inapoi, nu regret nimic, a fost cea mai buna decizie din viata mea...chiar daca in tara aveam un job ft bun, nu as fi ajuns niciodata unde sunt acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiti un film cu un baietel chel care zboara pe un animal mare, paros, alb si cauta elemente...stapamenste apa, focul etc. are si o prietena...

nu e poveste fara sfarsit, asta e chel. Stie cineva?

Eu am urmarit cu copiii serialul de desene animate, f frumoasa povestea, actiunea ! Mult mai frumos decat filmul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...