Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

Azi a trebbuit sa caut baterie pentru masina.

Amm sunat intr-un loc, a raspuns un tip, era greseala, dar gentil mi-a trimis pe whattsapp un numar de telefon  al unora care vin si acasa  si vin azi.

toate  bune pana  a incceput cu frumoasa doamna va stau oricand la dispozitie, cu orice...

[:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi a trebbuit sa caut baterie pentru masina.

Amm sunat intr-un loc, a raspuns un tip, era greseala, dar gentil mi-a trimis pe whattsapp un numar de telefon  al unora care vin si acasa  si vin azi.

toate  bune pana  a incceput cu frumoasa doamna va stau oricand la dispozitie, cu orice...

[:-)))] 

taman acum, cand s-a intors CCS-ul... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv  [:-)))]

 

Am patit si eu ceva asemanator cand eram in Seoul cu Marcia...imi scrie un tip pe whatsapp ca ce fain a fost in Basel, ca spera ca mi-a placut expozitia si ca poate ne vedem...nr.era din Franta..ii scriu frumos inapoi ca nu sunt persoana cautata, dar poate o gaseste pe internet, i-am trimis un site...la un moment dat, imi trimite o poza cu el, la bustul gol  [fal] si ma intreaba daca nu-i trimit si eu o poza cu mine...i-am urat succes si l-am blocat...macar daca ar fi aratat bine, dar nu era deloc genul meu  [:D] le-am povestit si elvetienilor mei de el, amandoi au zis ca nu care cumva sa vorbesc cu astfel de persoane, cine stie ce vroia  [ascuns] el mi-a scris ca tipa a notat nr ei in telefonul lui...deci sigur nu a vrut sa-i dea nr, ca daca vroia, il putea suna si ii aparea nr.direct. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O data am vrut sa-l pogramez pe seful meu la medicul de familie, pt un control..sun, spun ce vreau si tipa imi zice : nu cred ca vreti sa faceti la noi programare, ati sunat la ginecolog  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] numerele erau le fel, doar la sfarsit aveau 25 si 45...eu am format gresit si in loc de 45 am format 25...si asa am aterizat la ginecolog   [:D] cred ca s-au distrat de minune pe seama mea. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi a trebbuit sa caut baterie pentru masina.

Amm sunat intr-un loc, a raspuns un tip, era greseala, dar gentil mi-a trimis pe whattsapp un numar de telefon  al unora care vin si acasa  si vin azi.

toate  bune pana  a incceput cu frumoasa doamna va stau oricand la dispozitie, cu orice...

[:-)))] 

 Ziceai ceva de niste frunze care trebuiesc stranse? Daca domnul e atat de saritor... [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, eu sper sa te sune. Stiu ca SARS cov 2 a acarat peste tot sistemele de sanatate, dar nici celelalte probleme ale omenirii nu pot astepta la infinit.  [flo2] Deja si la tine a devenit o urgenta. Sanatte multa! 

Mi-ar place intr-o zi sa vizitez Londra, era pe un wishlist, alaturi de alte cateva orase europene... Acum cand au prins si fetele gustul calatoriilor mai mult (ca nah, cat erau copii se mai plictiseau, nu aveau atata rabdare la plimbari, nu intelegeau toate lucrurile etc) a venit pandemia asta si ne-a pus capac. Adica au fost asa 2018 si 2019, acum 2020 a fost pe pauza, 2021 habar nu am cum o fi... si apoi cresc ele si nu mai vor sa vina cu noi  [alcool]

 

Multumesc! [flo] 

 

Sa treaca pandemia si o sa veniti si la Londra. Nu se muta, tot aici o gasiti frumoasa si fascinanta!  [il]  Fetele sigur or sa vrea sa vina cu voi, nepoatele mele abia asteapta sa revina. Amandoua invata engleza la British in Bucuresti si-s indragostite de Londra. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...