Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

intru sa ma plang. Nicho a facut azi febra. Ii cam curgea nasul de Sambata trecuta. Si cum Luni incepea scoala, desi nu avea decat nas infundat, am zis sa stea acasa luni,  sa urmam recomandarile. De marti nu mai avea nimic, pana azi dim cand a facut febra. Acum are iar febra. Nu tuseste, nu il doare in gat. Si nu pot sa ii fac test pana spre sf sapt viitoare, ca nu sunt locuri, (La noi nu exista privat, si nici la danezi nu mai sunt locuri).

Deci dilema, ce facem noi ceilalti? Mai iesim din casa? Mai trimit copilul celalalt la scoala? Ce ziceti?

 

Strumphy, imi pare rau ca nu ai rezolvat cu dr...off [flo2]

 

Viv, m-ai facut sa zambesc!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, cum sunt recomandările la voi? Ca știu ca Skåne și alte regiuni sunt speciale. 
 

La noi de ex, cei care nu au simptome, merg la job/școala pana vine rezultatul la cel din familie cu simptome. Dacă e pozitiv, stau toți in carantina, 7 zile. Cei pozitivi stau 7 zile minim, plus 2 fără simptome. 
La cel mai mic simptom, stau acasa și cei din familie, chiar dacă primul cu simptome nu e confirmat pozitiv. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ce ai luat cadou mandrelor? Sophia are o groaza de chestii pe lista, dar 90% din ele sunt lego  [fal]  ca nici nu am casa plina de lego de nici nu mai am pe unde calca...

 

Lego Frozen jewelry box ptr Julia si un set de tie dies ptr Patricia. Au avut si Frozen ICe Palace, l-am pus in cos si am zis sa ma mai uit de una-alata si poof! Au fost zilele prime. Astept acum Black Friday - deja sunt niste oferte dar nu ce imi trebe mie. Sophia ce vrea? Friends sau altceva? Era si o sectie de politie care i-ar fi placut Juliei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Intrebare; Deţineti o oportunitate pe care sunteti determinaţi să o implementati într-o locaţie pe care ati anvizajat-o, achiesând la o mentenanţă care e un must şi asupra căreia va focusati inexpectaţiunea unui feed-back pozitiv?

 

???? ce vrei sa intrebi de fapt??? :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ziceam dimineața cum jinduiesc după ziua asta care a fost însorita și superba...soarele a apus la 15.48. Eu am ieșit pe usa spitalului la 16.10. Elicopterul tocmai aterizase cu un bolnav. Și in zare, un cer minunat după apus. Am făcut cale întoarsă dinspre parcare, m-am dus pe malul marii și m-am asezat pe pietre, am stat vreo 15 min. Superb a fost! încerc sa incarc 2 poze.

post-3506-204429_thumb.jpeg

post-3506-43837_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

La noi nu e voie sa ne vedem cu nimeni inauntru sau afara pana luni. De luni viurusul se duce sa se plimbe cu pestisorii in Atlantic - ca altfel nu imi explic de ce au decis sa deschida restaurante (inauntru, nu doar cele cu tesara), si nu mai sunt restrictii, doar se recomanda sa nu calatorim decat de nevoie.

 

Asa mi-ar placea sa ma duc in decembrie la Londra pentru o expozitie de pictura, Artemisia Gentileschi, super pictorita baroca, dar nu vad cum as putea sa ma feresc (chiar daca ma duc cu masina si platesc congestion si parcare exorbitanta sa ajung fix pana in centru, in Nat Gal tot vor fi oameni multi), asa ca stau pe fundul meu si sper sa refaca expozitia alta data sau sa ajung eu undeva sa o vad.

 

Ieri a fost bonfire night, cand se sarbatoreste planul esuat al lui Guy Fawkes - vecinii au dat mini- artificii in fata casei. De obicei mergeam intr-un oras la plaja unde era si un foc de tabara imens si apoi artificii pe mare. La anu! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...