Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sara buna

 

am facut o tura de cumparaturi si ne-am asezat la o sticla de resveratrol :)

 

viviana, zic si eu ca fetele... frunzele alea trebuiau greblate... :)))

 

ella, sper sa fie cat se poate de bine cu mana cumnatei

 

anja, eu as programa testul. Intre timp faci cum zice Mihaela

 

Mihaela, superbe poze, superb apus

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja, eu as programa testul. Intre timp faci cum zice Mihaela

Nu e nimic liber pana joia viitoare...

Au ajuns suedezii mai rau ca in Romania. Chiar ma enerveaza...Toate testarile sunt intarziate si blocate. Cel putin aici la noi. Toate cifrele raportate sunt de fapt vechi de o sapt.

 

La finlandezi se fac teste la liber in aeroport.

La danezi, tot mai gasesti locuri.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg ce zice Michelle cu sistemul electoral. Ma gandesc ca ar fi similar cu alegeri pt un presedinte in UE . Daca s-ar tine cont doar de votul popular, tari precum Germania si Franta ar dicta mereu, iar tarile cu populatie mica nu ar conta deloc. Dar nu inteleg acuzatiile de frauda pe ce se bazeaza si nu inteleg de ce daca e legal sa votezi prin corespondenta, atunci cand nu vin voturi in favoarea ta, ai voie sa opresti numararea voturilor (cei a caror voturi nu au fost numarate nu conteaza? sunt ei mai putin cetateni decat altii?) , sa tipi peste tot , fara nici un fundament, ca sunt algerile fraudete si voturile furate. Pai daca tu interzici sa fie luat in considerare votul unuia ce a trimis prin posta, nu faci frauda? (a se intelege un "tu" generic, nu stiu , justitia, trump, republicanii, guvernatorul E.T., martzienii) 

 

ti-am raspusn la America la rascruce....multumes ca ai avut rabdare sa citesti mesajul meu si sa-l intelegi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pufoasele cum se comporta cu bradul?  [:D]  Roli zicea ca e prea devreme de gandit la Craciun, dar nu stie ca tu deja ai bradul instalat  [:-)))]

 

din moment ce e inca in picioare, eu zic ca se comporta bine [:)]

 

am mai confirmat parca (pe FB) ca toate zanutele au supravietuit [pk] mai gasesc uneori una sau doua sub brad, da' nu-s jumulite; instalatiile luminoase au cam avut de suferit, ca au tras si de ele, eu le puneam inapoi in brad cum nimeream, si-s incalcite cum n-au fost niciodata.

 

acum vreau sa-l rearanjez un pic pe brad, ca o sa am musafiri duminica (si maine n-am timp), ca am vazut cand am facut poza de mai jos ca n-am pus la loc zanele cum trebuie si are locuri goale

 

post-130716-0-29325400-1604687706_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...