Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[s]  [artif]  La multi ani frumosi si plini de bucurii sarbatoritilor de azi! Sa traim si sa ne fie bine! 

 

Eu sunt si Mihaela, fii'miu e Mihai. Am profitat de ziua cu soare si am facut un gratar mic, am mancat pe terasa. E tare placut azi! Am facut o plimbare pe malul Bistritei, am gasit toporasi infloriti. Padurea are culori spectaculoase!

 

 

In  rest, nimic interesant la noi. Copiii se lupta cu teme, teste, noi cu munca si tot felul de emotii legate de pandemia asta. Am amici bolnavi, un prieten f bun care asteapta rezultatul la test... se tot strange lațul... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, Laura, La Multi Ani fericiti si sanatosi!  [floare3]  [flo]  [cupisi]

 

Laura La Multi Ani si baiatului tau! sa fie sanatos si norocos!  [:)]  [clo]

 

glimmer nu stiu cat fac pana la tine,dar iti multumesc  [flo2] am inteles ca vreo 2 ore jumate cu masina. asta cand oi conduce iar  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani Mihaela, Ella, Mianna, Laura25 și tuturir care își sărbătoresc azi numele!

E party pe ghețar!

 

La noi o nouă zi superbă, cred că bag bicicleta băiatului în mașină și plecăm hai-hui. Frunzele s- au cam scuturat dar pe jos e verde. Bâzâie albinele și zboară gărgărițele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce de sărbătorite pe ghețar! Încă o dată La mulți ani și să fiți fericite și iubite!  [flo2]

 

Acum ne-am întors și noi de pe câmpuri, a fost cald și frumos.

 

Fleur, întrebai de pisică, e cumințică draga de ea, n-a mai făcut nici un episod similar. Și între timp a trebuit să o plimbăm cu cușca, iar ei nu-i place deloc-deloc în cușcă. Mă gândeam că mai face iar un episod așa  [batcap] , dar văd că a suportat transportul.

 

Anja, sănătate lui Nicho și vouă pe lângă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani sărbătoritelor și sărbătoriților zilei! Să fie sănătoși! Nici nu îmi mai vine în minte urare mai bună în perioada asta. 

Dar vorba bunicii mele "sănătatea goală e jumătate boală".  [:-)))]

Așa că vă urez sănătate, bucurii și cadouri care să vă aducă bucurii. 

 

Eu azi m-am bucurat de o plimbare pe dealuri cu cumnata mea, care îmi e bună prietenă și mi-am încărcat bateriile. Nu de alta, dar de mâine mă alătur "minunatului" învățământ online. Îmi vine să plâng, dar caut resurse să rezist. Am găsit o sticlă de gin.  [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...