Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

 

 

De unde acum ceva ani beam apa tot timpul, am devenit un soi de camila si nu imi "amintesc" sa beau apa. Imi impun sa beau doua sticle pe zi (am doua sticle pe birou si le umplu dimineata). Daca nu beau suficienta apa, ma doare capul, ma simt obosita cind ma apuc de exercitii...nu sint in largul meu.

 

Si eu la fel: durere de cap, irascibilitate, piele f uscata, probleme digestive. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ioana, mi-a picat sub nas un articol suedez care discuta despre o parte din problemele tale. Nu știu dacă te ajuta cu ceva, dacă nu, arunca-l :). E in suedeza, eu am tradus puțin din el cu google translate in engleză și mi s-a părut Ok. https://janusinfo.se/nyheter/nyheter/2017/oftaoklarorsaktilluretrit.5.49dbd9b15dd6037828731da.html?fbclid=IwAR0GmZDdpXS8G-MucVJZ2YCUe825JJtuRxWFe58Ze_xJtl1WFHhLywwGvFI

 

Da, bifeaza simptomele de cistita minus prezenta bacteriilor. Il traduc maine si il citesc, multumesc. [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine durerea de cap, irascibilitatea, pielea uscata și problemele digestive erau pe motive hormonale. Plus niște batai extra de inima (controlate de mai multe ori, prin EKG, nefiziologice), usturime la pipi, oboseala, ceata pe creier (nu ma puteam concentra), somn neodihnitor, oricât dormeam...plus altele care au culminat cu stări de anxietate. Care m-au adus in starea din primăvara-vara anului trecut. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aștept băiatul să iasă de la psihologă. Ascult în mașină Savage love, ce faină melodie, dansantă și mă gândesc cu nostalgie când vom mai putea dansa. Când? e o întrebare mai importantă decât, în cazul meu, cu cine...

 

Nu am nimic deosebit de spus decât că m- am îndrăgostit de mozaicul negru- multicolor din baia Mihaelei și că îmi plac mult vinurile californiene, preferatele mele sunt Beringer White Zinfandel ( care e de fapt un rose) și Barefoot Moscato. Pe locul doi vinurile franțuzești și pe 3 cele australiene.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de când am fost in Africa de Sud m-am îndrăgostit de vinurile lor. Nu numai eu, și bărbatul :).

 

Un rosé pe nume Mulderbosch e absolut favorit. După, urmează unul spaniol.

 

La cele rosii preferam vinurile chiliene (favorit Chile con carne) italiene, spaniole, franțuzești. Ne place sa variem si sa testam.

 

La cele albe, un vin nemțesc a ieșit favorit.

 

Nu facem stoc acasa, cumpărăm mereu câte o sticla, când vrem sa bem :). 
 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...