Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Sâmbătă am fost să ducem fiică-mii hainele de iarnă. O zi obositoare. În vremurile bune rămâneam, făceam curățenie, rămâneam peste noapte la un hotel, iar seara mergeam la un restaurant să sărbătorim ziua ei de naștere care se apropie. Acuș ne-am văzut afară, cu măști pe fețe, am lăsat bagajele și am plecat înapoi spre casă. Tristuț...

 

la multi ani! sa iti traiasca frumoasa domnisoara si sa fie sanatoasa! [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, dar eu nu contest ca săpunul măicuțelor nu e 100% natural. Poți “parfuma” săpunuri cu uleiuri esențiale care sint considerate naturale. Nu încerc sa conving pe nimeni de nimic; doar împărtășesc ce am învățat. 

cred ca nu m-am exprimat eu bine, ca s-a inteles asa. 

chiar interesant ce ai povestit. cand o sa am timp liber (sper sa am candva) chiar o sa te intreb cum se face. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, La mulți ani fericiți alături de jumătatea ta! [s] [s]

 

Glimmer, La mulți ani cu multă iubire domnișoarei! [s] [s]

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Eu am avut ieri o criză oribilă de colecist, bine că a trecut. Singura teamă e să nu am vreo pietricică și să se blocheze pe undeva  [fri] , asta mi-ar lipsi în perioada asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shtrumphi, ma bucur ca ai scris. Sanatate multa si sa te bucuri de muraturi! Din strugurii de acasa nu au iesit nici 15 litri de must, nu avem asa multa vie si e si foarte tanara, e al doilea an pe rod. Pentru vin cumparam struguri de la Panciu. Vai de urechile tale cu vioara domnisoarei! 

 

Vivivana, La multi, multi ani fericiti impreuna!  M-a mancat undeva si pe mine sa citesc comentarii la postari pe facebook legate de incediu, cate tampenii pot sa debiteze unii, e incredibil ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

 

 

Monica, la multi ani Anei! sa fie sanatoasa si sa treaca usor pste nebunia cu scoala online!  [flo2]

 

Ella, sa-i fie de bine Marciei schimbarea. eu am ramas cu imaginea ei de acum 2 ani (cred) si cred ca e foarte frumoasa si fara artificii dar nu te poti pune cu dorintele unei domnisoare [:)]

 

Viviana, la cat mai multi ani, frumosi si senini alaturi de CSS-ul tau. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult!

 

Bine ca esti bine, probabil a fost ce zici tu, frig, vant puternic, poate cumulat cu ceva oboseala existenta, care ti-a dat acea stare. Aveti grija de voi, asa cum puteti!  [flo2]

Monica, La mulți ani Anei, să vă aducă numai bucurii și norocul să nu o ocolească.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...