Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

se pare c-a fost ceva in aer in week-end-ul asta, ca si eu am fost cam tuflita; am dormit dupa-masa si sambata, si duminica. si-am scos cheia din usa, pe principiul ca daca mi se intampla ceva sa poata intra prietenele mele care au cheie [:I] dar n-a fost nimic, n-am facut nici macar febra, a fost doar oboseala. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E o moda recenta cu albizzia, nu? :)

Pana acum cativa ani nu il mai vazusem, acum chiar e plin Galatiul.

Adevarul e ca sunt tare frumosi [:)]

 

 

Habar nu am. Nu-mi amintesc sa fi vazut prin Buc pana in 2014 prea multi. Si dupa, nici atat nu m-am mai uitat. 

 

Noi l-am adus de la unchiul meu din Timisoara prin 2009 cred, doi pui mici dar unul a murit. A crescut repede in inaltime si miroase tare fain.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

strumphi  [pup]  cu munca online si ce mai fac si eu pe langa ,ce pot  [ascuns]  nu,nu m-am decis.oi vedea...sa te simti mai bine!

 

monica,glimmer La Multi Ani fetelor voastre! sa fie sanatoase si fericite!  [floare3] 

 

viv La Multi Ani fericiti impreuna cu sotul tau!  [flo] 

 

ieri in uber un rahat vorbea si radea singur ca nu exista corona.bine,domne,taci si traiesti cum vrei, da ar fi bine sa nu omori pe nimeni.

 

vizavi de analize de sange, am sigur 5 ani de cand nu le-am mai facut.primii ani,ca ma saturasem de altii vreo 8 inainte cand faceam la 3 luni si-mi luau cate 17 eprubete.apoi..ca asa m-am obisnuit fara,apoi ca poate am ceva grav si nu ma mai duc.there it is!  [alcool]

 

 

nu vreti sa stiti cate cuvinte cu pu** si shit si manele am auzit in timpul webinarului de ieri unde erau aproape 900 de elevi.so...pt a2 a oara in 2 luni m-am gandit sa renunt.16 ani n-am facut asta.

 

va pup.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, ai fost tare cu rkatiteli.

 

Daniela, cred ca T este un caz de studiat la cursurile de politica/ etologie/ etica si altele. Ce mai face 'porcu de pisica'?

 

Monica, cum ati sarbatorit? Am citit acum. Anul asta multe sarbatori(ri) au fost mai aplanate. Sper ca s-a bucurat de cadouri.

 

Ella, imi imaginez cat de fain a fost. Am o lista cu 'ce vreau sa fac dupa Covid', majoritatea punctelor sunt cu vizitat si calatorit.

 

Miha, ma bucur ca baia se contureaza. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...