Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noiembrrrr si o cafea irlandeza cu rom


Recommended Posts

 

Si eu as fi procedat la fel ca tine. Ma protejez eu si nu ma apuc sa-i reclam pe amaratii aia care-si castiga o paine.  O reclamatie din asta poate sa-i lase fara loc de munca. Un sef zelos, care poate nici nu le da masti si ii pune sa-si cumpere din salariul lor, ii da afara sau ii penalizeaza la salariu. In perioada asta s-a inrait foarte mult lumea, mult mai mult decat era deja. Mi se pare prea mult sa facem rau unor oameni, mai ales in perioada asta grea, in care din ce in ce mai multi oameni raman fara venituri.

oamenii aia au putut face o alegere; cei pe care ii infecteaza ei nu prea pot. si hai sa ne intelegem, exista masti din material textil (alea ok), cumpara una sau doua si au grija de ele.

 

reclamatia pe care am facut-o eu nu stiu cu ce s-a soldat dpdv financiar, insa de atunci ambele vanzatoare poarta masca la modul corect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stiu si eu asta. Si sunt de acord cu ce zici. Asa fac si eu daca nu-mi convine. Caut in alta parte, nu reclam. Nu fac rau gratuit. Sunt unii care gasesc o satisfactie in a reclama.

 

daaaa, aici recunosc c-am avut orgasm cand am reclamat [:-)))]

 

eu ma mai gandesc si la altii care sunt expusi persoanelor care nu poarta masca, chiar daca eu decid sa-i ocolesc. bine, unii pot fi ocoliti, altii mai greu - daca s-ar intampla asta la magazinele la care merg (dar din fericire nu se mai intampla), tin totusi la timpul meu si-as prefera sa nu strabat juma' de cartier pana gasesc unii care respecta regulile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, voiam sa scriu dimineața dar n-am mai apucat. Nu sunt cauciucuri care sa nu derapeze pe gheata. De asta la noi se face un curs special cum sa derapezi, in ce direcție sa învârti volanul, atunci când faci școala de șoferi. Sigur, sunt situații când nu ajuta nimic, mașina merge ca pe sanie, am pățit

 și eu, am avut noroc ca nu erau alte mașini. 
 

Singura “metoda” e viteza mică, adaptata la un astfel de drum, sau anotimp. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tari pisoaiele!  [:D]  si eu ma distrez cu al meu. el chiar ma inveseleste in orice moment.

 

la clasa mi se intampla de-astea

 

-nu am raspuns ca luam micu dejun

-nu deschid camera acum,peste 5 min,ca mananc

-deschideti camerele,va rog, ca va pun absente-nu merge, doamna,etc

-azi au iesit din meeting cativa, ca i-am supus to a little conversation cu nota, cu timp 5 min inainte sa-si pregateasca the speech,la alegere din 28 topics.am sunat dirigintele.ca ei se considera destepti si ca stiu ff bine limba asta.asta crede si dirigintele.ehh, nu prea.

 

etc.

 

nu majore,dar deranjante.

 

toate la a 8 a.

 

sper sa mai incepem scoala fizic inainte sa renunt nu la meserie, ci la vocatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tari pisoaiele!  [:D]  si eu ma distrez cu al meu. el chiar ma inveseleste in orice moment.

 

la clasa mi se intampla de-astea

 

-nu am raspuns ca luam micu dejun

-nu deschid camera acum,peste 5 min,ca mananc

-deschideti camerele,va rog, ca va pun absente-nu merge, doamna,etc

-azi au iesit din meeting cativa, ca i-am supus to a little conversation cu nota, cu timp 5 min inainte sa-si pregateasca the speech,la alegere din 28 topics.am sunat dirigintele.ca ei se considera destepti si ca stiu ff bine limba asta.asta crede si dirigintele.ehh, nu prea.

 

etc.

 

nu majore,dar deranjante.

 

toate la a 8 a.

 

sper sa mai incepem scoala fizic inainte sa renunt nu la meserie, ci la vocatie.

Velvet la noi se pun direct absente. Fara comentarii. Marc a luat absenta pt. ca in timpul orei s-a dus sa-si ia apa si probabil atunci l-a intrebat ceva. Pur si simplu s-a trezit cu absenta, desi il vazuse proful ca participa la ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...