Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mianna, mulțam, am văzut papucii și sunt faini [il] . Ai mai cumpărat de pe site-ul respectiv? Spun asta pentru că textele par traduse și puțin neîngrijite (câteodată ăsta e un semn de site cu probleme).

recunosc ca nu, dar produsele-s din Cehia, deci probabil de asta. daca nu uit, iti amintesc cand ii primesc (teoretic marti).

 

m-am pacalit in pandemia asta cu un site dubios, pe asta il consider ok (dar, fireste, presupun ca tu te pricepi mai bine la verificarea unui site)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Romantic titlul [cri], multam Daniela! Am o gutuie in fereastra, asa ca poate imi invit barbatul la un vin fiert!

@Mianna, sa iti porti sanatoasa papucii pisicesti!

@Marion, sa imi zici cum ti-au iesit. O sa caut si eu reteta de chiftele. Iar maine fac ciulamaua a la Strumphy.

@Strumphy, tot vreau sa iti spun ca Sophia este o comoara de copil cu cele mai ce vorbe la ea!

@Ruxi, asteptam editia re-editata a scriitoarei!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

recunosc ca nu, dar produsele-s din Cehia, deci probabil de asta. daca nu uit, iti amintesc cand ii primesc (teoretic marti).

 

m-am pacalit in pandemia asta cu un site dubios, pe asta il consider ok (dar, fireste, presupun ca tu te pricepi mai bine la verificarea unui site)

 

Aaaa, nu-l verificasem, ziceam doar așa, din cum arată. M-am uitat acum pe https://www.rotld.ro/whois/ Domeniul e înregistrat de o firmă din Cehia, într-adevăr. Firma pare să fie în regulă, să vedem dacă îți trimit papucii :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...