Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

buna dimineata

 

ziceti-mi si mie unde pot scrie celor de la Uber. aseara am avut 2 curse Uber,m-am trezit cu un mail acum -"Un pasager a raportat ca n-ati purtat masca,va vom restrictiona accesul la cursele noastre".

 

sunt socata.n-am mai patit asa ceva.plus c-am avut/am mereu masca.

 

nu stiu unde sa le scriu.sau cum sa iau legatura cu cine trebuie.

 

va multumesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur  [pup]  sper sa se rezolve cu baietelul,imi pare tare rau...

 

am scris acum un mail pe adresa de pe care am primit. deci nu-mi vine sa cred.tot am mers cu Uberul.nu mi s-a intamplat asa ceva.n-am avut nicio experienta neplacuta.sper ca primesc mailul si-mi raspund. 

 

daca stiti vreo adresa de mail,va rog sa-mi spuneti.vreau sa stiu de unde porcaria asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

ziceti-mi si mie unde pot scrie celor de la Uber. aseara am avut 2 curse Uber,m-am trezit cu un mail acum -"Un pasager a raportat ca n-ati purtat masca,va vom restrictiona accesul la cursele noastre".

 

sunt socata.n-am mai patit asa ceva.plus c-am avut/am mereu masca.

 

nu stiu unde sa le scriu.sau cum sa iau legatura cu cine trebuie.

 

va multumesc.

Ce pasager? Nu soferul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv asa mi s-a spus in mail-Un pasager a declarat...etc.

 

le-am scris,un sofer de la dvs poate minti in asa hal???

 

sunt curioasa daca imi raspund.

 

L.E

 

mi-am amintit dupa ce v-am scris-am iesit dntr-o curte in fuga,era cam 9 jumate aseara, am chemat repede uber.a venit,intre timp am raspuns la mesaje pt munca,se adunasera ...

 

a oprit soferul la cativa metri de mine,la alti 3 baieti iesiti in drum,ii fac semn-hello,aici! un baiat m-a vazut,i-a facut semn soferului sa mearga inspre mine.m-am aruncat in graba in taxi,fara masca,in secunda 2 am pus-o ,o aveam in geanta. dar asta pt ca  eram pe graba,pur si simplu atenta la mesaje,appoi atenta sa vad nr masinii,sa vad cand vine,nu mi-am dat seama. dar i-am zis soferului,un baiat tanar-ma scuzati,imediat pun masca. nu mi s-a mai intamplat,dar oricum in secunda 2 aveam masca.si el/ei o pun cand urc eu in masina.

 

dar de la asta la a spune cineva ca n-am purtat masca...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, ce bine arata baia. Imi place mult! In manerele de la sertare poti pune prosop pliat in 2-3. Avem si noi asa si e util. Eu mereu ma mir cat de diferite sunt fetele tale. E atat de cklar cum Diana seamana cu tine si Silvia cu tatal.

Michelle, in Norvegia se gasesc multe hane pentru oameni inalti. Si pantofi marimi mari. Asta sa fie baiul vostru. Bafta azi la biopsie! Eu a trebuit sa iau ceva antiinflamator dupa ce a umblat pe acolo. S-a umflat zona si durea. Dar a si luat 8 probe.

Fleur, lock-downul a fost o perioada crunta pentru copii care aveau nevoie de ajutor si de scoala ca o gura de aer curat. Si pentru familiile lor. Am citit si pe aici de multe cazuri neurmarite la timp. Bine, multi sunt adolescentiu dar nici nu conteaza varsta. Acesta e un motiv pentru care nu mai vor sa inchida vreodata scolile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

antmil, La multi ani fericiti, plini de sanatate, iubire, realizari frumoase si vise implinite copilului tau! Sa va bucuratii multi, multi ani unii de ceilalti! [s]

 

Mihaela, super baia!  

 

Ella, dragut tatuajul Marciei. Bianca isi face pe glezna cu linerul un semn , o runa dintr-o serie de carti pe care a citit-o . Sper sa nu vrea tatuaj serios prea repede, eu nu sunt asa dechisa la ideea incrustrarii definitiv pe piele (de unde e extrem de greu sa scoti daca ti se schimba mintea si convingerile in timp) . Pana la tatuaje, trebuie sa prestez un vopsit de par albastru zilele urmatoare... 

 

Shtrumphi [pup] [grup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața și de la mine!

 

Michelle, sper să fie totul în regulă cu rezultatul la biopsie, țin pumnii  [flo2].

 

Ant, La mulți ani frumoși pruncului! Să fie iubit și fericit! [s] [s]

 

Mihaela, a ieșit faină baia, îmi place cum ați folosit la maxim spațiul (despre care tu ziceai că nu e prea generos).

 

Fleur, îmi pare rău că elevul tău are probleme :(, sper să îi aprobe ore cu psiholog, sigur are nevoie :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Da, am avut și cu cine discuta, am stat câteva ore când am planificat cum sa facem baia. Ideea cu ușile pliante a fost a lor. Noi voiam uși semicirculare (nu știu exact cum le spune in romană), dar acelea ar fi acoperit tot mozaicul.

edit: așa https://outl1.se/rund-duschorna?ps=ODM2PTIyOA==&kw=%7Bkw%7D&cpn=9402763382&gclid=CjwKCAiA-_L9BRBQEiwA-bm5frpTxI50bgNYmZpyetEJJ9p1OYQFhPv-Tv1vXNo-fmo_nCXB-lAjXxoCLGoQAvD_BwE#836=228

Ușile se închid și in interior, ca sa fie spațiu in baie. Noi voiam sticla mată, ce ar fi acoperit vizibilitatea mozaicului. 

 

Înainte de renovare am avut cabina de dus, ocupa mult din spațiu. Acum e mai mare baia decât înainte :).

 

Velvet, îmi pare rău de incident. Sper sa rezolvi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...