Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello ladies,

 

multumesc de ganduri!  [flo2]  Trebuie sa gandesc pozitiv ca voi fi bine si voi imbatrani si albi de tot langa astia 2 ai mei.

 

Am sunat la scoala sa intreb daca se poate sa o lase pe Sophia cu haina pe ea in clasa. Mi-a promis ca vorbeste cu proful de la clasa. Ieri am tot cautat sa ii cumpar bluze thermale dar in marimea ei nu mai gasesc pe nicaieri. Mai cercetez, poate totusi gasesc ceva, daca nu o sa ii iau bluze albe simple sa le ia pe sub camasa. Sau poate si mai bine o sa o lase sa tina geaca pe ea. 

 

Antmil, La multi ani baiatului! [s] Vrem tort!!

 

Mihaela, foarte frumoasa Diana! Sa fie sanatoasa!

 

daniela, tu parca intrebai de masina? Nu stiu amanunte dar precum e luata prin finantare e o intreaga harababura cu asigurarile&co. Saracului barbat asta ii mai lipsea acum, ieri a stat on hold o ora si 20 minute sa dea de cei de la GAP insurance. Masina era foarte buna si destul de noua, o aveam din Mai 2018. Eh .. asta sa fie problema cea mai mica. 

 

Nu mai stiu ce am citit, ma doare capul rau si nici nu prea am dormit. 

 

O zi buna! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Ieri am tot cautat sa ii cumpar bluze thermale dar in marimea ei nu mai gasesc pe nicaieri. Mai cercetez, poate totusi gasesc ceva, daca nu o sa ii iau bluze albe simple sa le ia pe sub camasa. Sau poate si mai bine o sa o lase sa tina geaca pe ea. 

 

Eu iau termale de la sportsdirect. Sunt f. bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, nu fac eu tort dar ajut pruncul sa îl facă. Vrea un tort de ciocolata...cum încă nu are deplina mobilitate, devin eu sous chef :) :) El cu indicațiile, eu cu execuția! El ma bate la patiserie/cofetărie!!!!

 

 

Eu însă ii gătesc după pofta un festin americano”/barbecurist” :) :) :) Pui afumat cu sos tip Kansas City, costițe de porc (fără os) afumate cu sos de tip North Carolina (pe baza de oțet, dulce acrișor), coaste de vaca (dry rub) cu piure de cartofi și mac & cheese.

 

 

Cred ca am pierdut mesajul, cu mobilitatea. Sper sa se refaca repede! (banui ca e ceva mana rupta?) Foarte tare ca se peicepe la patiserie/ cofetarie. 

 

Iar celelalte  [yum]  [yum]  [yum]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata la 7 a sunat cineva la usa, ce m-am speriat...era postasul, a adus plicul cu votul prin posta, trimis din Romania..am votat si l-am si pus la posta..a fost trimis expres, posta expresa vine intre 7 si 9  [batcap] nu-mi gaseam papucii, halatul, pisica se tot baga intre picioarele mele, asa ca mai sa ma impiedic de ea...plus ca aveam o freza, cam asa  [zirea] dupa radeam de una singura  [:-)))]  s-a scuzat saracul postas, dar nu avea nici o vina. 

 

[zirea]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]

 

La noi suna intotdeauna cand aduce pachet de la magazinul de lenjerii sexy. O data a raspuns socrella - ca era la noi. Ce-o fi crezut postasul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...