Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

mianna eu port masca pe strada.dor iesisem un metru dintr-o curte.acolo am chemat uberul.m-am luat cu mesajele,ca noapte,zi am ceva de facut ,de completat,de de de...in munca asta online...si am uitat sa mi-o scot din geanta si sa o pun.e prima data cand uit.

 

monica multumesc  [flo2] nu mi-au restrictionat accesul,dar pur si simplu nu ma pot impaca cu mailul primit.nu-i corect.pt o secunda,de neatentie.

 

nu mi-au raspuns.si n-am avut timp sa ma documentez cum sa le scriu. mai vad.

 

Ioana  [flo2] 

 

miha  [:X] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumphy, sanatate multa!  [flo2]

Inteleg cu scolile la voi, bine ca e totul bine cu copiii, e f important pt ei mersul la scoala... sper sa scapam si noi aici de online-ul asta full.

Si eu am uitat sa-ti raspund, mi-am amintit ca m-ai intrebat de calarie cine face, care din fete. Ana, cea mica, face din vara. A mers regulat, nu f des inca, deoarece e scump. Vad ca ii place si partea de calarie si de ingrijire (atata cat a fost prin grajduri, cu ingrijitorii de acolo).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, mizerabil ce ti s-a intamplat. La noi turnatoria s-a invatat in vremuri apuse, dar s-a propagat pana in zilele noastre. Probabil baietasii s-au distrat cu reclamatia... or fi invatat de la parinti cum se turna pe vremea lor. Oribil cum se hranesc unii cu a face rau altora. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine am evaluarea de juma de an. Ca de fiecare data, trebuie sa scriu in sistem ce am facut/ depasit anul asta si sefa citeste si imi scrie evaluarea. Problema este ca stau foarte prost la scris ce am facut bine. Ori ca e sanatatea mentala, ori ca asa sunt eu neatenta, dar dupa ce termin un task, daca ma intreaba cineva la o luna dupa ce am facut, deja am uitat. Adica, Ioana ce ai facut pentru taskul x? Pai am facut Y si Z, am trimis raportul R si am salvat documentul D. Asta imi amintesc. Daca zice: Ioana, ce task ai facut tu luna trecuta? Greieri tzaraie, broaste oracaie si eu tac malc. 

 

Am incercat sa scriu in agenda, dar uit sa scriu, ma iau cu altele si zboara. 

 

De facut, daca ma uit din 1 aprilie in vreo 15 locuri, gasesc info, dar nu o sa imi mai amintesc amanunte, care conteaza. Plus munca extra la greu cand doamna din echipa mea a fost in medical vreo 5.5 saptamani

 

Am nevoie de un sfat: cum fac sa tin sub control informatia asta? Voi cum captati (na, ca imi vin englezismele) ce ati facut in ultimele 6 luni si mai ales ce ati 'depasit'/ facut extra? 

 

In sistemul pe care il folosim, am 4-5 sectoare care constituie postul meu: calitate/ proceduri etc Ptr fiecare trebuie sa zic ce am facut/ depasit.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, noi aveam o aplicație de tip Time Sheet în care completam ce făceam zilnic pe ore și de acolo puteam extrage rapoarte (ore pe proiecte, ore administrative etc). Ideea era ca taskurile interne le aveam în aceeași aplicație, care ni le prioritiza în funcție de tipul taskului. Raportam că lucram la task sau că l-am finalizat și ieșea automat time-sheet-ul.

 

Aplicația noastră era in-house, nu-ți pot recomanda nimic, dar dacă vrei pot să caut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

ziceti-mi si mie unde pot scrie celor de la Uber. aseara am avut 2 curse Uber,m-am trezit cu un mail acum -"Un pasager a raportat ca n-ati purtat masca,va vom restrictiona accesul la cursele noastre".

 

sunt socata.n-am mai patit asa ceva.plus c-am avut/am mereu masca.

 

nu stiu unde sa le scriu.sau cum sa iau legatura cu cine trebuie.

 

va multumesc.

 

Suna cam dubios, sper ca nu e mail tip phishing / de incearca sa obtina date de la tine. E vreun link pe care trebuie sa apesi? Pare oficial?

In rest, regretabila situatia [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...