Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, au ajuns papucii cu pisica [cupisi] deci avem confirmarea finala ca e un site serios, daca ti-a facut ceva cu ochiul poti comanda cu incredere. 

 

mai, au venit direct din Cehia [:)] ok, stiam de la inceput ca firma e de-acolo, dar ma gandeam ca au un depozit la noi, nu ca fiecare bucatica vine cu curierul de-acolo, la pret similar cu un transport prin curier din Bucuresti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

M-ati zapacit cu cadourile de Craciun... am inceput sa ma uit si eu. Copiii mei fac la anul 18 ani, Vreau sa le iau ceva deosebit. Ce idei aveti?

 

Cadouri de Craciun sau pentru cand fac 18 ani? 

 

Eu le-as lua ceva bilet la o experienta/event, dar nu am idei ca nu stiu ce hobby uri au, ce le place ori nu, dar mai ales acum cu pandemia cate mai sunt valabile. Ziua lor e undeva la sfarsit de Ianuarie? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Are cineva, intamplator, in format .pdf cartea "Sa crestem mici", de Laura Grunberg?

 

Am cautat-o peste tot si fizic, si cu comanda online, si la biblioteca metropolitana, nicaieri nu o gasesc disponibila, am inteles ca e o carte mai veche si probabil nu s-a mai reeditat. Am incercat si in format .pdf de pe net, dar nici asa nu e.

 

Acum nu mai am timp sa o comanda online, daca e pe vreun site necautat de mine, doar daca o aveti .pdf, si mi-o puteti trimite pe email. Daca nu, asta e, o sa citeasca altceva..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Afara ploua linistit, in casa-i cald si bine.... si eu tusesc cu spor. Ma cam doare in piept si tusesc, plus ceva dureri de gat. Numa` bine ca trebuie sa merg maine la spital pentru test covid. Sper sa nu fie covid si sa pot face investigatia aia luni, sa nu mi-o anuleze. In ultimele 3 nopti am cam transpirat, nu pot zice febra ca nu m-am simtit super fierbinte si nu mi-am luat temperatura. Am avut o noapte cam urata, nu am dormit din cauza durerilor. Aseara dupa ce am mancat mi-a fost asa rau si a continuat peste noapte. Vreau sa aflu ce e si de ce mi-e asa rau, simt ca nu mai pot, ca am ajuns la limita rabdarii. Mai vreau sa si keep positive si think pink dar cand nu pot nici manca, nici dormi, nici sta pe fund... cam greu. Incerc sa imi tin mintea ocupata si mainile cu alte chestii faine si sa rad si sa ma hlizesc, dar nu pot mereu. Nu i-am spus Sophiei inca de investigatia de luni ca nu stiu inca la ce ora e, mi-au spus ca imi dau detalii joi. M-au programat asa din scurt, ceea ce ma face inca odata sa cred ca e urgent!, ca nu mi-au spus o ora exacta, doar ca o sa fie luni daca nu-s testata pozitiv la covid maine. Daca e la o ora cand e ea la scoala  nu ii spun, daca e tarziu dupa ce iese ea de la scoala sau se suprapune cu dusul/luatul de la scoala atunci o sa trebuiasca sa ii spun. Mamei inca nu i-am spus, nici nu i-as spune sa o stresez si pe ea. Nimeni nu stie in afara de Mr. si juma de forum. ha ha... da` asta e locul meu de trancanit si descarcat, deci ma scuzati daca va tot bat la cap cu ale mele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Are cineva, intamplator, in format .pdf cartea "Sa crestem mici", de Laura Grunberg?

 

Am cautat-o peste tot si fizic, si cu comanda online, si la biblioteca metropolitana, nicaieri nu o gasesc disponibila, am inteles ca e o carte mai veche si probabil nu s-a mai reeditat. Am incercat si in format .pdf de pe net, dar nici asa nu e.

 

Acum nu mai am timp sa o comanda online, daca e pe vreun site necautat de mine, doar daca o aveti .pdf, si mi-o puteti trimite pe email. Daca nu, asta e, o sa citeasca altceva..

incearca sa intrebi pe acel grup de pe FB, poate o are cineva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit azi programarea la ortoped! In sfârșit. In 8 Decembrie. Umărul nu e ma bine, parca chiar mai rău...acum am probleme și in partea din spate. Noroc ca in repaus nu ma doare așa tare, îmi găsesc poziții de dormit, deși ma mai trezesc de durere dacă ajung intr-o poziție unde doare. Sunt tot cu orteza peste zi, am încercat o săptămâna fără, dar a fost mai rău. 
Exercițiile primite de la fizioterapeuta nu pe pot face :( . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...