Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

Daca vreti la cafeneaua strumphitei, va rog aduceti biscuti! [cit]   [pk]  [:-)))]

 

 

 

 

Am inceput sa fac ceva ordine in dezordine si am dat peste semnul asta de usa. Nu stiu cand l-a facut, aseara tot desena si crampotea hartii. Sare de la una la alta, de la lego la desenat/crampotit, la citit... Nu va fac poza la toata dezordinea ca nu mai veniti la cafea!  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Intrebare: Are cineva, intamplator, in format .pdf cartea "Sa crestem mici", de Laura Grunberg?

 

Am cautat-o peste tot si fizic, si cu comanda online, si la biblioteca metropolitana, nicaieri nu o gasesc disponibila, am inteles ca e o carte mai veche si probabil nu s-a mai reeditat. Am incercat si in format .pdf de pe net, dar nici asa nu e.

 

Acum nu mai am timp sa o comanda online, daca e pe vreun site necautat de mine, doar daca o aveti .pdf, si mi-o puteti trimite pe email. Daca nu, asta e, o sa citeasca altceva..

Aici pare ca ar avea-o https://www.librariatei.ro/carte/sa-crestem-mici-carte-pentru-cei-mici-care-trebuie-neaparat-citita-de-cei-mari--i629

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, tu trebuie sa scrii detaliat? Adica nu ai goal-uri si spui ce ai facut in general cu exemple? Poate te ajuta sa te uiti in agenda sau unde iti notezi ti ce faci zilnic.

 

 

Am 'goals' si trebe sa scriu exemplele. M-am uitat in agenda, in calendar outlook (ce sedinte am avut), am scos rapoarte din sharepoint cu ce am salvat acolo si cand (de ex proceduri ptr toata echipa). A fost ok evaluarea. Am completet deja si la Q3, cu ce am facut in Oct si Nov ca pana in martie iar uit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello de la noi, cu soare. Cum bate pe fatza casei, am pus niste haine in dormitorul pe sud, sa le usuce prin geam. 

 

Strumph, poate s-a eliberat un loc, sau a pus in sfarsit GP mana pe telefon si a cerut urgentare, de asta te-au chemat asa din scurt. Bafta maine si luni!

 

Monica, mi-a placut diferentierea intre reclamatie si turnatorie. [flo] 

 

Ant, am ratat poza cu pruncul. Ai pus si una cu tortul? Pe mine ma striga 3 banane patate sa le fac banana cake/ bread.

 

Mianna, pui si o poza cu papucii? 

 

Daniela, Mosu nu vine ca tu nu ai fost cuminte, dar dai vina pe covid, asa-i?  [:D]

 

E vineri deja? Vreau liber.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara i-am aratat Mosului ce vreau sa imi aduca si m-a intrebat daca de banii aia mai face si altceva in afara de a ma spala pe dinti?   [fri]  [:-)))]

 

Are cineva modelul asta? merita banii? [dint]

 

https://www.amazon.co.uk/Oral-B-Toothbrushes-Rechargeable-Revolutionary-Technology/dp/B08FP6YJX1/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, imi pare rau ca inca te supara umarul [pup] dar bine ca ai primit in sfarsit programare sa vezi ortopedul! 

 

Ant, mi-a plauct mult mult de tot poza cu voi 2 de ieri de pe Fb [il]

 

Ioana, tu ai scris lista mosului? [nebu] hainele eu le usuc doar la uscator sau pe calorifere de cand cu frigul asta. 

 

Aminna, sa porti sanatoasa papucii cu pisici. Deunazi am vazut o umbrela cu pisici si m-am gandit la tine [:D] 

 

daniela, te intrebasem eu sapt trecuta cum mai e cu dieta si nu mi-ai spus [:p] cred ca nu ai vrut sa spui de clatitele alea! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, la noi n-am văzut modelul acela. Eu i-am luat Dianei de ziua ei asta :

https://www.apotea.se/oral-b-genius-x-20100s-black

A zis ca e o nava spațială. :)) 

E Atașat de un app in care te uiți când te speli pe Dinți, care dinte îl speli și cât de bine. Îți spune dacă nu ai spălat suficient, corect. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...