Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa nu mai zic ca CCS este racit cobza, tuse, muci, ceva febra, stranut, ochi lacrimosi... Si recalcitrant.

 

Sanatate multa si refacere usoara!

 

 

de facut o paralalea intre discursul politic al lui Biden si Trump (cursul era ceva despre americanizarea discursului politic).

 

Valeu, saraca. Mi-ar muri neuronii sa ii citesc discursul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc de întrebare și grija, suntem bine, eu am revenit de luni la job, soțul și-a luat concediu de odihna săptămâna asta + minivacanta, ca să se recupereze cât mai bine, nu ar fi fost ok ptr el sa meargă la serviciu de luni, nu era în cea mai buna forma (obosea ușor, transpira mult, ametea uneori). Acum e bine și el, a contat saptamana asta de odihna. Mai are de făcut ceva investigații la plămâni, sa afle cât și cum l-a afectat virusul. Dar asta peste vreo 2 săptămâni. 

Fetita e ca și cum n-ar fi avut nimic, ea a fost aproape asimptomatica. 

 

 

Ma bucur ca Lori a scapat asa usor si voi ati trecut relativ ok peste. Sper sa fie bine cu plamanii sotul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, bine ca ati scapat.

 

Viv, bafta sa se prinda toti copaceii. Cu febra, sper sa fiti bine amandoi.

 

Fleurdelise, sper sa tina vremea buna.

 

Miha, ma gandeam la tine ca te grabeai sa impodobesti ptr advent - vineri vecina nostra a pus toate luminile pe casa/ afara si a facut bradul - acum cred ca se grabea tot ptr advent si ea. Sper ca nu te-a suparat umarul. Si eu ascult carti cand fac lucruri prin casa - mi se pare o inventie tare buna. 

 

Mianna, drum bun inapoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua de la ceata. 

 

De joi le tot zic fetelor sa stranga in camere ca sa bage B un aspirator si eu o carpa si sa putem pune decoratiuni, dar pauza. Asa ca le-am lasat in boii lor, am facut curat la mine in baie si in dormitor sambata si aseara am adus cutiile din pod. In seara asta imi pun decoratiuni in dormitor, poate asa le impulsionez.

 

Sambata a trecut rapid -au inot la 2 si ne ocupa toata ziua, ca nu prea putem pleca. Sa vedem daca vor continua, Julia nu prea mai vrea. Mie mi-e teama de covid, ca in piscina adio distantare.

 

Ieri a fost soare asa ca am fost la zoo. La intoarcere era o luna imensa - desi era 4.30 abia, si o ceata ca o frisca, daca tot vorbiram de ea. Am ajuns pe la 6 acasa si pana la 9 am pus luminitele afara, pe casa si pe copacei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, si cine mai e interesat de calendare personalizate cu pozele voastre/ animalutele voastre etc, CEWE Romania au 20% reducere la calendare pana la miezul noptii. Se comanda usor si sunt calitative - noi luam A3 spiralat din 2011 de la ei si suntem f multumiti. 

 

 Valabilitate: 01.11 – 30.11.2020. ora 23:59 pentru orice tip de CEWE Calendar. Oferta nu este valabilă pentru Calendarele de Crăciun și pentru calendarele realizate prin CEWE Photostation din magazine. cod: CALENDAR2020

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, din păcate umărul ma supără iar tot mai mult...

 

N-am terminat de împodobit casa, mai am jumate de living :). Am comandat și perdele noi, sunt pe drum. Eu nu m-am grăbit niciodată Pt Advent, ca nu e sărbătoarea mea și nu m-am obișnuit încă sa împodobesc așa devreme. 

Viv, sănătate. 
 

mianna dar daca e carantina, de ce călătorești? 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...