Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

Neatza,

Eu cred ca ne-am covidizat.

CCS a dus-o bine 5 zile, insa de ieri febra a crescut, e pe tot parcursul zilei a aparut tuse.

eu sunt in ziua 2. Exact ca el la inceput: febra mica spre seara si noaptea, in rest niciun simptom.

 

Am tot gandit daca e viroza sau gripa si nu imi iese socoteala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata. A nins si la noi putin. Acum e soare si ger. 

Intorc si eu urarile pentru cei care poarta numele Sfantului Andrei. Ieri i-am facut un tortulet sfantului meu. Primul, n-am mai facut pana acum. A iesit tare bun.

La prietenii nostri a fost foarte frumos, un sat idilic, la poalele Fagarasului, iar copiii au haladuit toata ziua. M-a bucurat ca toata ziulica au stat pe afara si au facut miscare, ceea ce a devenit un lux in vremea scolii online.

Am facut inventarul echipamentului de ski al copiilor si am constatat ca nu le mai vin nici clapari, nici skiuri. Azi incarcam totul si le dam la buy-back. A fost ieri sotul acolo si le-a pus deoparte clapari si azi mergem sa probeze. Skiuri, am decis ca nu mai luam cativa ani, pana se opresc din crestere. E mai rentabil sa inchiriem, la cate zile de ski avem intr-un sezon. In schimb, pe skiurile lor si ale mele (cam vechi), la buy -back, imi voi alege eu o pereche.

 

Viviana, sanatate. Pana la urma, daca l-ati luat, e mai bine. V-ati imunizat si ati scapat de stres.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...