Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui și vin fiert pe ghețar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 797
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai devreme am fost la boxa si am sortat papusile mandrei...ea a fost in oras cu o prietena, au mancat de pranz la un restaurant coreean..a venit la timp, tocmai terminasem cu papusile  [:-)))] unele erau dezbracate, asa ca le-am imbracat..le-am pus si incaltari si genti  [:D] mandra a pus la dat ce nu mai vrea sa pastreze, doar 30 din ele...20 le trimit unei fetite din partea franceza (mama ei face aranjamente faine din flori de sapun, tricolorul meu e facut tot de ea...am comandat 20 de aranjamente pana acum, le fac cadou prietenelor si cunostintelor/colegelor) si 10 le dau fetitei prietenilor care ne sunt vecini..are multe Barbie de culoare, pe-alea le-a pastrat..si papusile Monster High, pe-alea nu le da, pt ca sunt speciale..si multe erau editie limitata..la fel si cu Barbie, are multe din editii limitate..una e special pt Craciun, are o rochie rosie , e fardata, are unghiile facute, am pus-o sub brad  [:D] am dat in mintea copiilor..a zis ca restul nu le da, le pastreaza pt copiii ei  [ph34r]

 

Acum ma uit la TV,  am obosit de la atata sortat..2 ore am atat in boxa.

 

Seara faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! 

 

La multi ani LauraNico! La multi ani tuturor sarbatoritilor de pe ghetar. [flo2]

 

Multumesc de urari. Ieri a fost sf Sava, asa il chema pe nasul meu de la care eu am preluat silvia...

 

Ella, incet, incet Marcia va renunta la toate papusile. Eu aveam multi ursi acasa si cu mare greutate ma desparteam de cate unul dar incet incet i-am dat pe toti. 

 

Am fost la vot acum seara. Liniste si pace. Nu erau votanti. Toti in sectie cu masti, nu-mi pare rau ca ne-am dus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, nici pe mine nu ma incanta rezultatul. Iar prezenta mica, iarasi psd in frunte...

Calitatea umana si competentele  politicienilor sunt in cadere libera de multa vreme, din pacate :(

Foarte suparata sunt pe rezultatul alegerilor. Avem politicieni din ce in ce mai prosti.

Iar USR, nu ii pot intelege... Ce campanie urata si denigratoare au avut cu privire la PNL de parca a facut jocurile PSD - asta a si facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. 

Nu stiu cat de buna. Detin una bucata sot racit normal...asa zice, ca nu simte altfel decat la o raceala de-a lui cunoscuta. Astept sa vad cum va fi azi, maine. Febra n-are.

 

Viviana, vad ca sotul tau a ajuns la spital cu simptome de raceala. Gustul si mirosul au disparut? Nu stiu ce diferentiaza o raceala de covid in afara de gust/miros, febra. Refacere rapida si usoara!

 

La multi ani celor care poarta numele Sfantului Nicolae.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, a castigat Valeriu Nicolae mandatul de parlamentat? A reusit sa fie votat?

inca nu se stie, intrucat s-a blocat site-ul care arata rezultatele. am stat pana la 4 dimineata, cand au inceput sa reincarce rezultatele.

 

din pacate cred ca nu, i-au lipsit foarte putine voturi. cand m-am culcat eu, calculasem ca va avea cu vreo 3000 de voturi mai putin decat ii trebuia; acum vad ceva de genul... cu 80 de voturi mai putin [fri]

 

fireste ca va anunt cand o sa stiu exact.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...