Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va multumesc de urări!  [pup]  Si de îmbrățișare.  [flo2]

De 3 zile tot sărbătorim.  [:-)))] In fiecare zi trece cineva cu un cadou.

A primit hainute frumoase, dulciuri și bani. Banii ii pune la "fondul ptr laptop". Cand ajunge la liceu o sa-si cumpere un laptop al ei propriu, pana atunci nu-i dau voie, il foloseste la comun cu noi. 

A mai primit 10 carti.  [fal] Am facut ordine în bbiblioteca ei si mi-a pierit cheful sa mai cumpar altele.  [batcap]

Prietena mea a venit cu fata ei si i-au adus un set de Ag brățara si lănțișor. Foarte frumoase sunt. Le poartă de azi dimi. 

Eu am primit carnat afumat de casa.  [:-)))] Foarte bun. 

Diriga a umflat baloane si i-au urat la ora de dirig. 

Pana una-alta a fost bine. 

Mai avem ceva tort ptr azi si a trecut si ziua asta. 

[flo2]  [hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani din nou! Dana, grozave cadouri.

 

Devo, foarte tare, felicitari!!!

 

Lili, mersi mult, am luat de data asta amazonul la puricat si am navigat in sfarsit spre pagina de unde puteam returna cartile! Victorie!!!! am returnat si where the crawdads sing si a prayer for owen meany si inca vreo 2, mi-am luat in schimb sa fiu bine pregatita pt vacanta Sapiens ( y harari) si Guns, Germs and Steel ( j diamond).

 

de harari citisem homo deus si mi-a placut.

 

in rest... copiii sunt in ultima saptamana de scoala. scolile publice si catolice la noi in district au anulat examenele de sfarsit de materie, scoala noastra merge normal. Asa ca T are examele la matematica, stiinta si istorie si o lucrare mare (teza gen) la arte.

 

eu ma tarasc cu greu sa inchei niste proiecte pt munca si nu am chef tragere si initiaviva sau nimic care ar putea sa ma faca se le dau gata si e cam musai.

 

Saptamana trecuta start-up-ul si-a publicat primul press release in care ne-am facut public produsul, pana acum am fost in stealth mode. A fost foarte bine primit in lumea life sciences si medical device.... acu sa vedem what's next. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, detalii, un link ceva..Ntzzz pai asa se face. Ne  zici de publicat si ramanem cu ochii in ecran degeaba.

Sunt in acelasi rahat cu trasul de mine. Mi-am fixat mental niste termene aproximative ca daca nu fac un plan apai nici atat nu le termin.

 

Elkia, fetele mele au nume in ordinea vocalelor: A, E , I. Asa am decis noi algoritmul. Si toate au un nume de sfant cu A. Mijlocia este Elisa.

 

Dana, am uitat sa iti scriu ca te invidiez pentru musafiri. Nu am pupat nici o vizita de peste 6 saptamani. Nici nu am mers nici nu am primit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devo, esti suuper tare cu MIT ul si cu faptul ca mai ai chef de scoala :).

 

Elkia, da, maine se relaxeaza masurile. Nu mai e lock down trecem in curfew .... asa ca putem pleca. Mergem in Alpes du Sud, intr-o statiune 4 saisons, asa ca sunt chestii de facul.

 

Dana, m-ai distrat cu laptopul ei propriu :). Maya are de anul trecut. Taica-sau i-a upgradat un laptop vechi de al meu. Eu a inceput nu am fost de acord, dar s-a dovedit o idee f buna. La scoala au numai 2-3 manuale fizice, restul sunt online ....

Cu toate astea tot pe calculatorul mare e batalie :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...