Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

Ups Aqai și îmi pusei speranțe . Prietena mea mi- a recomandat cu caldura procedura . Ea după ele a reînceput sa joace tenis 

so am ajuns ca babele sa ma vait una doua .

 

sunt intr - un grup pe fb ( bine bine sunt in 130 de grupuri pe fb cred ) in care se vorbește doar de sex și dedicați 

rad cu lacrimi ca acolo sunt cititorul pasiv . 
cred ca am recunoscut niște tipe și după DC . 
Nasta ca contrabalans .  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza,

 

[cit]  [cit]

 

Elkia, imi pare rau sa aud de dureri. Eu n am facut tratamente din astea, nu pot da nici un sfat. Am avut o singura data in viata un episod de intepeneala de n am putut sa ma mai dau jos din pat. Nasol a fost. De cand am mai dat jos din kile, parca nu am mai avut dureri.

 

E drep ca nu am munca de birou.

 

Aseara ne am amuzat asa 

 

https://www.senscritique.com/film/Toc_toc/33166195/videos

 

o zi frumoasa  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ! Sanatate, fericire si energie pozitiva in 2021. 

 

Si eu am stat acasa, am avut 2 musafiri si am stat la gatit, citit si vazut filme. 

N-am mai facut sport de anul trecut si in sedinte video sau uit sau imi dau seama ca am cam pierdut una-alta. 

Afara de putina yoga si fizioterapeut/kineziterapeut (si unul bun)  nu prea am ce sfaturi sa dau cu durerile de spate. Anul trecut cu toata lordoza mea am dat peste o tanti care imi facea mai mult rau cu gimnastica, apoi a dat-o pe masaj si ventuze. 

 

Elkia, si mie mi-a placut Toc Toc, actorul principal e excelent. L-am mai vazut intr-un film pe Netflix "Vivir dos veces". 

 

Am reinceput de luni si am vreo 300 de examene si laboratoare de corectat. Nici nu mai stiu de care sa ma apuc intii. 

 

Va pup pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare salutare 

 

la mulți ani Mik,

sa știi ca nu mai știu despre ce actor era vorba  [ups]

 

 

j,

cu dureri de spate ma lupt de vreo 11 ani cred . Și mai cred cae o chestie in familia mea, pt ca dintre toți frății, eu am inchilozat de 2 ori de Șold și odată de gât , dar ceilalți frați nu pot merge uneori de la dureri, iar unul a fost operat de doua ori la coloana . 
so, muncile alea care le făceam noi de copii cred ca și- au pus amprenta : carat spaleri, carat saci de la combina in caruta , etc etc .. 

 

De joi intr - u iar sa lucrez . As avea liber pana la 11.01, dar mai bine încep joi sa particip la niște meetinguri și sa îmi citesc cele câteva sute de email - uri . Văd vad

 

 copii încep școala online . 
cei mici vor începe in Februarie ( 1-6, nimic clar ) 

pot sa zic ca ma bucur . 
abia mai creste copilul mic . Nu degeaba încep liceul nordicii in clasa 10-a. 
cel mare conștiincios învață la diverse themen . Are dd terminat o carte . La germana . Am întrebat dacă toate clasele a 10-a citesc cartea asta 
Ach nuuu, au fost grupați câte 4 și au ales fiecare grupa câte o carte. 
apoi din 7 carti, ai ajuns la asta. Literatura germana, dar îmi zicea ca și o carte americană fuse propusă ( a câștigat premiul literaturii de tineret Acu 2 ani și el o citise . ) 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

[cit]  [cit]

 

Vesti nu prea grozave. Dupa ce luni au declarat ca lasa scoala primara si anii terminali deschise acuma s au sucit si intram in lockdown pana la sf lui ianuarie. Ca logistica imi convine asa, dar pt performantele la scoala a la longue o sa fie cu semnul intrebarii.

O teza a pierdut o in decembrie.

 

Pentru ca notele de la teze conteaza la bac. Ce o sa faca o sa o sa le inghesuie toate si o sa i zapaceasca intr un timp limitat ? 
 

Clasa 4 cu evaluarea si anii terminali de liceu o sa fie in pom. 
La care se adauga lipsa de contacte cu prietenii, lipsa sportului  [zid]

 

Ca o paranteza, cica in padurea neagra a crescut anul trecut cu 50 la suta nr celor care se plimba, daca nu mai are lumea pe unde sa se duca. Nici asta nu e bine ca deranjeaza niste ecosisteme.

 

Sau , de ex.

duminica a nins la munte. Toata lumea la zapada si sanius. A fost necesara politia, asa inbulzeala a fost.

 

Elkia, ce carte studiaza?

 

“Noi” ne am chinuit anul trecut cu Schiller , ajutati si de o prietena nemtoaica, si tot a fost greu. [help]

 

[flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

J,

homo faber . 
complicat complicat cu anii terminali . 
la noi e închis tot. 
Din 16.12. In afara de supermarket și drogherii nema deschis. 
Povestea o tipa ca a ieșit sa își ia un Donner . A venit și fără Donner la ora 21:10 acasă și cu amenda 100€. 
in alte orașe e mai mult 

 

 

aqai, 

bun sfat . O sa încerc sa ma țin de exerciții .

azi, da de ce vorbești la trecut de Soacra ta? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza,

 

[cit]  [cit]

 

dupa mine drogheriile nu sunt esentiale, adica un sampon poti lua si de la supermarket. Au fost discutii pe aici pt ca in perioada inainte de sarbatori a fost un muller deschis  si a fost cam buluceala.

Nu era interzis accesul la jucarii/articole de casa ( la francezi in primavara asa au procedat )
Din trei tari faceau turism de cumparaturi.

Va las o idee de film, [pup] ,am ras si plans aseara

 

https://www.youtube.com/watch?v=VCRId0_igXA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...