Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Din pacate n-a durat zapada, a inceput sa ploua azi noapte. Si acum ploua. Inca nu este lumina afara dar se pare ca vom avea o zi gri. 
maine-i ziua sotului, o sa fie iarasi frig. Nu i-am luat nimic cadou, inca. Vrea un ipad nou (E mai rau ca un copil). zice sa astepam vanzarile de black friday. O sa fie cadoul lui de Craciun si ziua lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, nu am o formulă. Tărâțele sunt de multe feluri. Cele de la Plafar diferă de ce cumpăr de aici. Și mai am și unele gen pleava de la non. Din care se face borș. 

Eu am făcut mămăligă din tărâțe de ovăz. Se poate pune ceva condiment galben. Amestecat nu am făcut că îmi place așa doar gust6de ovăz fiert. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, nu am o formulă. Tărâțele sunt de multe feluri. Cele de la Plafar diferă de ce cumpăr de aici. Și mai am și unele gen pleava de la non. Din care se face borș. 

Eu am făcut mămăligă din tărâțe de ovăz. Se poate pune ceva condiment galben. Amestecat nu am făcut că îmi place așa doar gust6de ovăz fiert. 

 

serios??? pai tarata nu e tarata? care e diferenta?

ie imi plac cele de ovaz. Asa un pic dulcegi ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem ședința de la case, asta seara . Nu mai pot . 
Se Votează cum vor fi administrate facturile comune. Sper sa se aduce majoritatea voturilor ca nu mai pot sa stau online . 2 ore și numai 1 punct s- a discutat .

 

simt ca mor , cu detaliile. 
in alta ordine de idei, azi am făcut cunoștința cu cei cu care voi lucra la noul App . 
sun cu 18-20 de ani mai mare decât ei . 

mi- am luat niște ghete de la vagabond și niște papuci și sandale de la Gino rossi ca intru in depresie . 
rod tot copii ăștia  [alcool]

min alta ordinei de idei , m- am decis sa ne luam câine  [ups] .

thema de discuție ce facem cu el in concediu . Eu vreau plasament , colegul îl luam cu noi.  [soricel]  Du vreau mare, adult . El vrea câteva săptămâni sa îl crească de la început . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elkia, ce m-ai distrat cu colegii cei tineri :). Si eu am plin de din astia :))), dar e fain sa fii expertu ;). 

 

Judoka, gata mutatul? 

 

Maine se deschid magazinele. Youpii :))), ma duc la unghii :))) ca au 5 saptamani, nu se mai poate.

Maine luam si bradul. Fetele sunt in extaz ca o sa decoram casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua. 

 

Seful meu (fostul) care a zis ca a avut pneumonie si a stat 1luna pe antibiotice este pozitiv la anticorpi de covid.  [batcap] Colegul meu de birou acum are, miercuri vine la serviciu; asa ca in decembrie cand ne facem analizele anuale imi fac si eu testul de anticorpi.  [fri] Mai stii ?!  [ph34r]

 

Noi din week-endul asta ma apuc de decorat si sapt cu mosNic facem si bradul. 

Trebuie sa-mi gasesc o portita sa vad de cadouri sa nu ma vada Ale si cum e acasa toata ziua cam greu. 

Momentan sunt toate in balcon, pitite prin toate colturile. 

 

Noi am fost intr-un fel de carantina in care n-au fost inchise magazinele nealimentare. Asa ca am putut face cumparaturi. 

 

Tot mai multi colegi au covid si la noi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...