Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza,

va aduc cafeaua

 

Elkia, si ce gatesti ? Da niste idei.

 

Mik, ai terminat de corectat ? 

Am trecut si pe la mag romanesc, vroiam sa iau branza de burduf. Era cam gol, zilele astea cica vine marfa.

 

In rest, mi e cam foame si somn tot timpul, cred ca e de la frigul de afara.

 

o zi frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devo, succes la noul job! Acomodare cat mai usoara!

 

Noi avem masina de spalat si cea de uscat in spatele unor usi glisante. Sunt oglinzi practic. Nu stiu daca poti adopta aceeasi solutie.

 

Elkia, bafta cu scaunele. Eu nu m-as grabi cu ele. Si noi am cautat ceva pana am gasit 8 scaune sa ne placa si sa mearga cu masa si mobila din living.

Mie imi place mobila de la Bolia. E scumpa, dar imi place. E si calitatea buna. Se poate sa discuti cu ei sa te cheme sa iei produse cand sunt reduse.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poza din week end de la Muntele Mic. Dar scolile sunt inchise.

 

138429918_904260870114513_34755297274493

 

 

mcoca, eu inteleg ce spui si sunt de acord  cu tine (in sensul ca acele cozi si aglomeratii de la munte nu ar trebui sa existe atata timp cat este pandemie si transmitere comunitara), dar cred ca rationamentul este ca cei de la ski sunt cu masca si in aer liber si mai ales sunt acolo pt ca asa au vrut, e responsabilitatea lor. Daca se deschid scolile, e obligatoriu sa mergi (nu mergi numai pt ca asa ai chef) si e responsabilitatea autoritatilor daca apar focare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mcoca, eu inteleg ce spui si sunt de acord  cu tine (in sensul ca acele cozi si aglomeratii de la munte nu ar trebui sa existe atata timp cat este pandemie si transmitere comunitara), dar cred ca rationamentul este ca cei de la ski sunt cu masca si in aer liber si mai ales sunt acolo pt ca asa au vrut, e responsabilitatea lor. Daca se deschid scolile, e obligatoriu sa mergi (nu mergi numai pt ca asa ai chef) si e responsabilitatea autoritatilor daca apar focare. 

 

Da stiu ce zici, dar cred ca Romania e singura tara in care scolile sunt inchise de 10 luni, in timp ce restaurantele (care sunt locuri confirmate de transmitere de virusului sunt deschise). Pana acum nu s-au vazut focare in scoli. La scoala fetei mele cele mari a fost o fetita la ea in clasa cu covid. Nu a imbolnavit pe nimeni, clasa nu s-a inchis, scoala nu s-a inchis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...