Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

Dana, [flo2]

sefa directa, are si ea orele reduse    [zirea] , inca nu a reactionat la mesajele de pe w up.

Daca primesc ceva, ar trebui sa o sun pe sefa cea mare, ori aicea au fost tot timpul probleme de comunicare , grrr

tineti mi pumnii 

 

mcoca, nu ati avut in primul confinement ore on line/videoconferinte? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, tu scriai ca e vorba mult si de acceptare. asa e si cu birocratia. pe de alta parte uneori lucrurile merg mai usor in Ro, iar la nemti astepti scrisoarea acasa [alcool] mare adevar. eu accept inclusiv situatia asta cu vaccinarea in DE. Sunt de acord sa vaccineze batranii si sa nu dau din coate sa ma vaccinez eu. si sa vaccineze batranii inceamana timp pt ca tre sa mergi pe la iei pt ca nu toti sunt mobili. asta e. -----------------------------------

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la stiri ca Franta se pregateste pt Lockdown nr 3.

 

la noi au interzis intrarile din UK si Irlanda, Brazilia si Africa de sud.

 

copii imi ziceau ca au mult mai mult de lucru acu cat stau acasa, si le lipseste contactul si pauzele. ii scot eu afara, se mai intalnesc cu cate un coleg. bine ca suntem sanatosi. ce poti sa faci? nimic. doar sa te bucuri  de viata.

 

eu am o prietena care in 2010 a avut leucemie. intr-un an au pus-o pe picioare cei din heidelberg mai ales ca era stadiu 4. si cand o sun de ziua ei imi spune: ma bucur ca mai imbatranesc un an. 

 

deci, cam asa trebe sa privim viata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, si eu zic ca trebuie sa iti manifesti nemultumirea, chiar daca nu obtii nimic.

Nu, nu am avut visio la niciuna din fete. La a mica inv trimitea fise de lucru in fiecare zi, videouri etc, la a mare li se trimiteau fise pe pronote si ei trebuiau sa le retrimita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lockdown ul asta ma seaca de numa. Dar pe de alta parte zic sa ne inchida acum si sa fim liberi in primavara. Viata mea sociala nu o sa se schimbe prea mult, in schimb, am mai spus eu, ma super seaca cele 4 mese pe zi :)))).

 

 

Laura, sa te adaptezi repede la noul job!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, zi mersi ca ati avut liber in perioada Craciunului. la noi e inchis totul din 16 decembrie. si seara de la ora 20 nu mai ai voie sa circuli. si mastile ffp2 peste tot. Macar de ar scadea numarul de morti care trecuse de 1000 zilnic. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viata mea sociala nu o sa se schimbe prea mult, in schimb, am mai spus eu, ma super seaca cele 4 mese pe zi :)))).

 

 

Si 25 de legume si fructe variate  , glumesc.

Dar de ce 4 ? , dimineata si collation e usor, seara tot asa ceva leger, la pranz trebuie facut un meniu. Sotul are si el tele travail ? 

Ma rog, eu nu vreau sa dau multe sfaturi, pustiul meu areon line, dar el mananca oricum prostioare, chiar daca are mancare gatita. Cei doi sunt la cantina la pranz. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si 25 de legume si fructe variate  , glumesc.

Dar de ce 4 ? , dimineata si collation e usor, seara tot asa ceva leger, la pranz trebuie facut un meniu. Sotul are si el tele travail ? 

Ma rog, eu nu vreau sa dau multe sfaturi, pustiul meu areon line, dar el mananca oricum prostioare, chiar daca are mancare gatita. Cei doi sunt la cantina la pranz. 

 

Leger, neleger tot aia e. Imi sta pe cap :))), nu sunt invatata. Pune-te masa, ia-te masa, parca numai asta fac. Plus lucru, lucru, plus teme.

Da si ei tot teletravail

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...