Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HoHoHo - Ciocolata calda si un biscuite cu scortisoara


Recommended Posts

Ola!

 

Eu la a treia cafea [cit]

M-am trezit la 6. Macar am o scuza.

 

La noi a scazut numarul de cazuri. Am putut merge sambata la sala. La patinoar inca nu au deschis. Dar au inghetat unele lacuri asa ca am mers vineri seara cu mijlocia. Pe lac, insa nu e asa fain ca la patinoar. Era si ceva zapada peste gheata. Numai bine ca de sambata a nins asa ca iar la joaca cu zapada.

 

Va pun o poza de ieri de la a doua plimbare. Dupa ce am facut poza a mai nins bine de tot.

post-11723-0-18076900-1612181750_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 560
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Otilia ce poza faina! si noi doream sa mergem duminica la zapada, dar din pacate a fost vreme de kko cu zapada uda si ploaie asa ca am zis pas. Am mers in schimb la un mini golf, ca la Lyon a fost soare si fain.

 

Ma doare capu de azi dimineata, nu am chef de nimic. Am facut si o plimbare, degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca a venit pianu. Ne-au scris aia vineri ca au primit un Korg negru striat (nu mat cum comandasem) si ca daca il vrem. Am zis da, asa ca sambata l-am luat. Maya e in extaz. A cantat in draci tot week endu :). In plus din cauza restrictiei de circulatie, a mai venit un baiat la culsul Mayei. are varsta ei si cica vrea sa fie pianist. Maya zicea ca asa de fain canta. Nu va spun ce a bustat-o :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Poftiti la [cit]

 

Spor la cantat Mayei! 

 

Si apropo de pian. Am observat ca de cand l-am dus la etaj, langa dormitoare, se aseaza mai des la el. Se duc la baie, canta putin, se intorc iar mai canta putin.

Iar cea mica se duce sa cante la pian cand e nervoasa  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mcoca, felicitari Mayei! Spor la cantat si sa persiste placerea de a canta, in timp  [flo2]

Noi nu avem inclinatii pe partea asta, cu muzica, nici eu si nici fetele. Nu am avut niciodata ureche muzicala si voce. La scoala, notele cele mai mici le-am avut la muzica, pt ca nu stiam sa cant :))) 

 

Otilia, frumos peisaj se vede in poza  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce peisaje superbe, ce de zapada... Aici noaptea cred ca e chiciura. Ieri dimineata am crezut ca e ud pe jos si era sa dau cu fundul de pamant. Era oglinda pe jos, strat subtire de gheata.

Sa stapaniti sanatosi pianul, mcoca,  si sa-l folositi cu placere!!!! Ce copii talentati aveti!  [flo2]

 

Da, Monica, conteaza mult seful si colectivul. Am remarcat ca din pacate s-a cam dus pasiunea care o aveam...  [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza,

 

[cit]  [cit]

incerc sa ma trezesc si sa ma mobilizez, dar merge greu .

 

Devo, fain meniul, important ca v ati simtit bine. 

Otilia, iarna in toata regula la voi, aici e cald, 10. grade si tot ploua.

 

Ado nu e prea bine. Am fost la control si are inca glezna umflata. A primit o cizma din aia ortopedica si doua controale saptamana viitoare. O sa faca si un rmn.

 

A inceput si lectura pt scoala, nu foarte incantat, „ cred ca eu si profesoara avem gusturi diferite la carti “  [:-)))] 

Cam cu asta ne ‚laudam‘

 

un week end frumos  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...