Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

CCS mai ramane in spital cel putin o zi. Totul normal la analize, radiografie, in afara de feritina.

Maine ii face din nou test pcr. I-a spus ca daca iese pozitiv oricum nu mai poate da virusul insa va mai trebui sa stea in carantina 14 zile acasa si apoi un nou pcr.

Deci asteptam ziua de maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, ma bucur ca ai un diagnostic. Si se potriveste cu problemele pe care le-ai avut cu tiroida. Sper ca incet, incet sa isi revina. Daca ar fi sa mai iei prednison pentru umar ai mai face-o?

Intreb pentru ca soru-mea ii prescrie mamei prednison la greu pentru problemele ei cu coloana, cu dureri oase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Intreb pentru ca soru-mea ii prescrie mamei prednison la greu pentru problemele ei cu coloana, cu dureri oase.

 

sa stii ca si mama ia si ii e bine (in varianta medrol A). asta dupa ce multe antiinflamatoare nu prea isi mai fac efectul (si nu le mai poate lua din cauza contraindicatiilor hta)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CCS mai ramane in spital cel putin o zi. Totul normal la analize, radiografie, in afara de feritina.

Maine ii face din nou test pcr. I-a spus ca daca iese pozitiv oricum nu mai poate da virusul insa va mai trebui sa stea in carantina 14 zile acasa si apoi un nou pcr.

Deci asteptam ziua de maine.

Mă bucur că este bine domnul CCS, dar nu pricep de ce să mai stea încă 14 zile după noul test.

Soțului meu nu i-a făcut test după externare, medicul i-a zis că poate ieși pozitiv multă vreme, însă nu mai e contagios. A primit concediu medical fix 14 zile de la data primului test care a ieșit pozitiv, fără să se mai recomande izolarea. La fel și colegii mei care au avut covid.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...